Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-135

Powierzchnia użytkowa

134 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 4 800 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-135
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-135

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-135” to projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 134,3 m2, powierzchni zabudowy 226 m2, kubaturze 499,7 m3 i kącie nachylenia dachu 30 stopni. Wygląd zewnętrzny tego projektu nawiązuje do stylu tradycyjnego co sprawia, że będzie się ładnie prezentował bez względu na okolicę. Poruszanie się po tym domu będzie bardzo komfortowe ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Jest to praktyczne rozwiązanie przede wszystkim dla osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Projekt spełni wymagania 2-4 osobowej rodziny ceniącej proste i klasyczne rozwiązania. Przeznaczony jest do zrealizowania na średniej szerokości działce. Atutem projektu „E-135” jest możliwość zagospodarowania poddasza na poddasze użytkowe, dzięki czemu możemy zyskać dodatkową powierzchnię wynoszącą 68,80 m2. Budynek został przykryty dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Autor projektu uwzględnił w niż garaż dwustanowiskowy. Po wejściu do domu znajdziemy się w przedsionku z którego możemy przejść do garażu. Po lewej stronie holu mamy przestronną strefę dzienną. Salon został połączony z jadalnią tworząc powierzchnię 37,83 m2. Z salonu możemy wyjść na usytuowany przy domu taras, który będzie idealnym miejscem do odpoczynku po ciężkim dniu. Strefa sypialnia uwzględnia trzy sypialnie, rodzinną łazienkę w której uwzględniono m.in. wannę i prysznic oraz garderobę, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokojach. Projekt powstał z myślą o osobach planujących budowę domu murowanego. Firma New-House zrealizuję Państwu ten projekt z wykończeniem pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Carmen Magdalena A-30 stopni (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
157m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000