Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-124

Powierzchnia użytkowa

173 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-124
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-124

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-124” to dom piętrowy przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Jest to również ciekawa propozycja dla osób, które szukają projektu z dachem kopertowym, który ładnie i solidnie się prezentuje. Projekt ten niebanalnie się prezentuje dzięki bryle w kształcie litery L. Dom został zaprojektowany do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na średniej wielkości działce. Uwzględniony w linii budynku garaż dwustanowiskowy sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów lub chcących przechowywać tam dodatkowe rzeczy. Wnętrze domu „E-124” zostało podzielone na strefę dzienną na parterze oraz sypialnianą na piętrze. Strefa dzienna łączy salon, jadalnię oraz kuchnię. Takie rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne wśród Inwestorów, sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne oraz daje więcej możliwości aranżacji. Dzięki dużym przeszkleniom mamy wrażenie jakby strefa dzienna łączyła się z ogrodem. Dodatkowy pokój na tej kondygnacji może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu. Z przedsionka przejdziemy do pomieszczenia technicznego, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Jest to z pewnością atutem dla osób szukających praktycznych rozwiązań. Kominek w salonie nada wnętrzu przyjemnego klimatu. Strefę sypialnianą stanowią trzy przestronne sypialnie. Sypialnia główna posiada własną garderobę oraz łazienkę. Przewidziano tutaj również rodzinną łazienkę oraz strych. Kalenica usytuowana prostopadle do drogi będzie znaczącym czynnikiem przy wyborze projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Ładny zadaszony taras będzie idealnym miejscem do relaksu lub spędzania czasu w gronie najbliższych. Projekt domu „E-124” został zaprojektowany do zrealizowania w technologii murowanej. Kontaktując się z nasza firmą mogą Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących realizacji tego projektu. Zachęcamy również do skorzystania z naszego kalkulatora kosztów budowy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy
MARSYLIA
Wyświetl cenę
245m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000