Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-111

Powierzchnia użytkowa

108 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-111
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu E-111

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-111” to dom parterowy. Projekt posiada prostą bryłę, co sprawia, że będzie łatwy w realizacji i ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. Jest to ciekawa propozycja dla osób szukających domu pokrytego dachem kopertowym, który wyjątkowo ładnie i solidnie się prezentuje. Usytuowanie wszystkich kondygnacji na jednym poziomie wpływa na komfortowe użytkowanie domu. Atutem projektu „E-111” jest garaż jednostanowiskowy umiejscowiony w bryle budynku. Strefę dzienną stanowi salon połączony z jadalnią i częściowo otwarta kuchnia. Takie rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne wśród Inwestorów i daje możliwość integracji, gdyż podczas przyrządzania posiłków mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie. Połączenie tych pomieszczeń daje również więcej możliwości aranżacji wnętrza. Osoby szukające praktycznych rozwiązań z pewnością docenią fakt, że przy kuchni uwzględniono niewielką spiżarkę, która daje więcej możliwości przechowywania przetworów i produktów spożywczych. Strefę sypialnianą tworzą dwie przestronne sypialnie i w pełni funkcjonalna rodzinna łazienka. Dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości. Znalazło się również miejsce na praktyczne pomieszczenie techniczne, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Uwzględniony w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnego klimatu. Dodatkowo w projekcie uwzględniono możliwość zaadaptowania poddasza, powstałą przestrzeń można wykorzystać np. na dodatkowe sypialnie lub pomieszczenie rekreacyjne. Zadaszony taras uprzyjemni chwile relaksu lub czas spędzany w gronie najbliższych. Gotowy projekt domu „E-111” przeznaczony jest dla rodziny 2-4 osobowej posiadającej średniej wielkości działkę, pozwalającej na realizację budynku w zabudowie wolnostojącej. Wygląd zewnętrzy tego projektu uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, dlatego też będzie ciekawą propozycją dla osób lubiących nowsze rozwiązania. Zalecaną technologią realizacji jest technologia murowana.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000