Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-102

Powierzchnia użytkowa

144 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-102
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu E-102

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-102” to propozycja projektu dla 4-6 osobowej rodziny. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, który został przykryty dwuspadowym dachem. Projekt „E-102” cechuje się typową bryłą, co sprawia, że jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych i będzie ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. Dodatkowo prosta bryła budynku daje więcej możliwości aranżacji wnętrza. Dom jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej na średniej wielkości działce. Atutem projektu jest wysunięty do przodu garaż dwustanowiskowy. Wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną i gospodarczą na parterze i sypialnianą na poddaszu. Strefę dzienną tworzy salon połączony z jadalnią i częściowo połączony z kuchnią. Takie rozwiązanie znajduje coraz więcej zwolenników i sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Na tej kondygnacji autor projektu uwzględnił dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu. Zwolenników praktycznych rozwiązań z pewnością ucieszy fakt, że znalazło się tutaj również miejsce na pomieszczenie techniczne, które pomoże w utrzymaniu porządku, a w pełni funkcjonalna łazienka sprawdzi się przede wszystkim podczas wizyty gości. Strefę sypialnianą tworzą trzy przestronne sypialnie. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę, co sprawia, że może służyć jako sypialnia główna. Na tej kondygnacji znajdziemy również w pełni funkcjonalną łazienkę oraz przestronną garderobę. Przewidziany w projekcie „E-102” taras z drewnianą pergolą jest idealnym miejscem do spędzania czasu w gronie najbliższych lub do relaksu na świeżym powietrzu będąc jednocześnie w pobliżu domowego zacisza. Elewacja budynku nawiązuje do stylu nowoczesnego i jest wykończona w sposób minimalistyczny co spodoba się zwolennikom tradycyjnych i prostych rozwiązań, a przy tym sprawi, że dom ładnie wkomponuje się w każde otoczenie. W tym projekcie kalenica została skierowana równolegle do drogi co może być istotnym czynnikiem przy wyborze projektu, gdy takie rozwiązania wymagają warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do realizacji w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000