Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1732

Powierzchnia użytkowa

388 m2

Budowa domu LK&1732 z New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1732
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1732

LK&1732 to modernistyczny dom piętrowy oznaczający się ciekawą i zróżnicowaną bryłą, w którą wpisują się podcienie oraz duży taras widokowy. Charakterystycznym elementem są także duże i nowoczesne przeszklenia. Budynek jest wyposażony w duży garaż, w którym znajdują się cztery miejsca parkingowe. Powierzchnia użytkowa domu LK&1732 wynosi 518 m2. Poza strefą dzienną, do dyspozycji domowników pozostają trzy sypialnie z łazienkami oraz pokój fitness z toaletą. Projekt został stworzony przez pracownię LK&Projekt, a do jego realizacji potrzebna jest działka o wymiarach: 38,85 x 39,70 m.

 

Wejście do domu wiedzie przez przedsionek z wiatrołapem i prowadzi do holu, który oddziela od siebie dwa skrzydła. Pomiędzy nimi położone jest otwarte patio. W zachodnim skrzydle parteru usytuowana jest strefa dzienna, na którą składają się: salon, jadalnia oraz otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię. We wschodniej części domu usytuowana jest strefa nocna, na którą składają się: trzy sypianie – każda z łazienką i garderobą. Do tego dochodzi toaleta i pomieszczenia gospodarcze. Na końcu korytarza położonego nieopodal wejścia znajduje się przejście do garażu. Na piętrze domu LK&1732 znajduje się pokój fitness z aneksem kuchennym i toaleta. Z trzech stron okala go taras widokowy.

 

LK&1732 to projekt przeznaczony do realizacji w technologii murowanej. Zastosowano w nim następujące rozwiązania konstrukcyjne: żelbetowe ławy fundamentowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych o grubości 30 cm (25 cm w przypadku ścian nośnych wewnętrznych), żelbetowy strop. Dom zwieńczono stropodachem. Projekt LK&1732 jest dedykowany inwestorom szukającym nowoczesnego i luksusowego domu piętrowego dla 4-5 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

LK&1087
Wyświetl cenę
642m2
piętrowy
LK&1732 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
388m2
piętrowy
LK&1331
Wyświetl cenę
512m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000