Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z312

Powierzchnia użytkowa

165 m2

budowa domu Z312 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z312
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Z312

Gotowy projekt domu „Z312” to propozycja domu parterowego z dużym, dwustanowiskowym garażem o bardzo ciekawej architekturze. Dom pokryty został dwuspadowym dachem, a wysunięty od frontu garaż daje wrażenie dwóch przenikających się brył. Unikatowe wykończenie elewacji różnymi materiałami sprawia, że dom jest niepowtarzalny i nowoczesny. Projekt posiada również liczne przeszklenia dzięki temu jest doskonale oświetlony wewnątrz. Gotowy projekt domu ma 165,2 m2 powierzchni użytkowej która została funkcjonalnie rozplanowana. Projekt wnętrz został wyraźnie podzielony na dwie strefy. Lewa część domu to duży przestronny salon z jadalnią o łącznej powierzchni 57,9 m2 z dużymi przeszkleniami oraz delikatnie oddzielona kuchnia z wygodną i dużą spiżarnią. Z kolei prawa część domu to strefa sypialniana która zawiera trzy pokoje, dużą łazienkę oraz część gospodarczą, czyli duży dwustanowiskowy garaż, który jest połączony z domem pomieszczeniem gospodarczym. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i komfortowy dla domowników. Gotowy projekt „Z312” jest przeznaczony dla rodziny, która szuka projektu wygodnego a razem w nowoczesnym wydaniu. Gotowy projekt domu jednorodzinnego zaprojektowano w technologii murowanej, tradycyjnej. 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000