Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z246

Powierzchnia użytkowa

166 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z246
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Z246

„Z246” to gotowy projekt domu jednorodzinnego o klasycznej bryle, parterowy z użytkowym poddaszem i jednostanowiskowym garażem. Bryła budynku pokryta jest dwuspadowym dachem. W komponowane dwie lukarny są atutem projektu. Projekt domu dzięki ciekawej elewacji – biel połączona z drewnem jest szykowny i ma nowoczesny charakter. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 166m2 a kąt nachylenia dachu 35 stopni. Wnętrze projektu charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze prosto z sieni mamy wejście do garażu, który połączony jest z pomieszczeniem gospodarczym. W centralnej części domu mamy przestronny hol, który prowadzi nas do każdego Kominek dodaje domowego klimatu w salonie. Dodatkowo na parterze znajduje się pokój, który może być gabinetem do pracy lub sypialnią dla gości. Poddasze użytkowe w gotowym projekcie posiada cztery dość spore i przestronne sypialnie oraz łazienkę. Jest to część domu w której domownicy mają swoją prywatną przestrzeń. Gotowy projekt domu „Z246” jest propozycją dla osób ceniących komfortowe i praktyczne rozwiązania. Dom będzie idealny dla rodziny czteroosobowej lub pięcioosobowej. Ciekawym rozwiązaniem jest pergola drewniana. Konstrukcja budynku jest w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000