Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z209

Powierzchnia użytkowa

123 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z209
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Z209

„Z209” to gotowy projekt domu parterowego o prostej, zgrabnej bryle z wysuniętym od frontu garażem dwustanowiskowym, przykryty wielospadowym dachem. Architektura projektu jest utrzymana w jasnej tonacji z dodatkami okleiny drewnianej oraz kamienia nadając świeżości i nowoczesnego charakteru. Wnętrze gotowego projektu charakteryzuje się przestronnym salonem oraz dużym pomieszczeniem gospodarczym z dostępem do ogrodu.  Salon połączono z jadalnią, wnętrze jest przejrzyste, ustawne i dobrze doświetlone. Kuchnia została zamknięta, posiada praktyczną spiżarnię oraz dużo miejsca na zabudowę. Część dzienną domu zaprojektowano tak by domownicy mogli wspólnie spędzać czas w komfortowych warunkach. Druga część domu składa się z trzech sypialni z dostępem do ogrodu oraz wspólnej łazienki. Każdy z pokoi posiada miejsce na funkcjonalne szafy. Pokoje są ustawne i dają poczucie prywatności. Część gospodarcza jest kolejną funkcjonalną strefą projektu „Z209”, dwustanowiskowy garaż z wyodrębnionym dużym pomieszczeniem gospodarczym pomieści wszystkie niezbędne narzędzia ogrodowe wraz z piecem. Gotowy projekt domu „Z209” to wygodny dom parterowy z funkcjonalnym, przejrzystym wnętrzem, zaprojektowany dla rodziny czteroosobowej. Dom z łatwością wkomponuje się w podmiejski plan zagospodarowania terenu.  Projekt wykonano w technologii murowanej. Przy użyciu odpowiednich materiałów dom spełni wymogi domu energooszczędnego.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000