Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom na Praktycznej

Powierzchnia użytkowa

117 m2

budowa domu Dom na Praktycznej - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom na Praktycznej
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom na Praktycznej

Dom na praktycznej to dom parterowy zwieńczony dwuspadowym dachem z kalenicą położoną równolegle do drogi. Budynek usytuowano na planie prostokąta o wymiarach 10,50 x 14,20 m, a do jego budowy potrzebna jest działka o minimalnych wymiarach: 22,20 x 18,50 m. Powierzchnia użytkowa Domu na praktycznej wynosi 116,77 m2, a do dyspozycji domowników pozostają: strefa dzienna, trzy sypialnie, łazienka i toaleta. Ten dom nie posiada natomiast garażu. Projekt Dom na praktycznej został stworzony przez uznane studio MG Projekt.


Wejście do domu wiedzie przez przedsionek, z którego można przejść w lewo do kotłowni oraz na wprost do holu z toaletą. Wschodnią część domu zajmuje strefa dzienna, w której znajduje się salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia wyposażona w niewielką spiżarnię. Z salonu można przejść na taras wyposażony w pergolę. Zachodnią część domu stanowi strefa nocna, na którą składają się trzy sypialnie oraz łazienka. Dwie sypialnie mogą zostać wyposażone w drzwi prowadzące na taras.


Dom na praktycznej został zaprojektowany w technologii murowanej. Zastosowano w nim: ławy i ściany fundamentowe z bloczków, ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych ocieplone styropianem, a także strop z wiązarów drewnianych prefabrykowanych. Elewację budynku wykończono tynkiem cienkowarstwowym oraz elementami drewna. Z kolei dwuspadowy dach budynku został pokryty blachą na rąbek. Dom na praktycznej to projekt dedykowany inwestorom szukającym funkcjonalnego domu parterowego dla 3-4 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000