Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom na Przytulnej 2

Powierzchnia użytkowa

92 m2

budowa domu Dom na Przytulnej 2 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom na Przytulnej 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom na Przytulnej 2

Dom na przytulnej 2 to jednorodzinny dom parterowy o powierzchni użytkowej 91,89 m2. Na powierzchnię użytkową składa się strefa dzienna, trzy sypialni, łazienka oraz toaleta. Budynek wieńczy czterospadowy dach o kącie nachylenia 30 st. z okapem daleko wysuniętym poza obrys budynku. Dom na przytulnej 2 usytuowano na planie prostokąta o wymiarach 9,00 x 13,50 m, a do jego wybudowania potrzebna będzie działka o minimalnych wymiarach: 17,00 x 21,50 m. Projekt ten został stworzony przez cenione studio MG Projekt.

 

Wejście do domu wiedzie przez przedsionek, z którego można przejść w lewo to kotłowni i pralni oraz na wprost do holu z toaletą. Obok holu położony jest otwarty pokój dzienny współdzielony z jadalnią oraz niewielką kuchnią. Z salonu można przejść na taras wyposażony w pergolę. Za salonem znajduje się korytarz, który prowadzi do strefy nocnej. W tej części Domu na przytulnej 2 znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Sypialnia małżeńska także ma dostęp do tarasu.

 

Dom na przytulnej 2 jest domem murowanym, w którym zastosowano: betonowy ławy i ściany fundamentowe wykonane z bloczków, ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych 24 cm ocieplone styropianem, a także stop wykonany z drewnianych wiązarów prefabrykowanych. Jako pokrycie czterospadowego dachu zastosowano tradycyjną dachówkę. Elewację domu wykańcza tynk cienkowarstwowy. Dom na przytulnej 2 jest dedykowany inwestorom, którzy szukają praktycznego i niedrogiego w budowie domu parterowego dla 3-4 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000