Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z182

Powierzchnia użytkowa

109 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z182
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Z182

„Z182” to gotowy projekt domu parterowego o prostej, nowoczesnej bryle z dwuspadowym dachem oraz bocznym dwustanowiskowym garażem. Biała elewacja z elementami okleiny drewnianej oraz kontrastowym szarych dachem powodują, że dom jest estetyczny i ponadczasowy. Zaletą projektu jest duży garaż z bezpośrednim wejściem do domu a dzięki prostej i zwartej bryle dom jest energooszczędny i nie będzie generował wysokich kosztów budowy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 109 m2, rozplanowana na jednej płaszczyźnie sprawia, że dom jest wygodny i komfortowy. Układ pomieszczeń jest czytelny i funkcjonalny. Po wejściu przez sień znajdujemy się w strefie dziennej, czyli w salonie, w którym jest dosyć spora przestrzeń, centralnie posadowiony kominek. Nie zabrakło miejsca na stół jadalniany. Kuchnia jest półotwarta, oddalona od salonu z możliwością całkowitego zamknięcia jej od strony holu. Atutem jest miejsce na spiżarnię. Część sypialniana domu znajduje się po prawej stronie i składa się z trzech ustawnych sypialni, każda z nich posiada możliwość wykonania praktycznej szafy w zabudowie. Dodatkowo do dyspozycji są dwie łazienki. W garażu znajduje się oddzielne pomieszczenie gospodarcze z wyjściem na ogród. Gotowy projekt „Z182” to propozycja domu dla rodziny czteroosobowej, która poszukuje nowoczesnego domu o optymalnej powierzchni użytkowej. Gotowy projekt domu wykonano w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Afrodyta
Wyświetl cenę
116m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000