Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Kasia 5

Powierzchnia użytkowa

87 m2

budowa domu - Kasia 5 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Kasia 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Kasia 5

Kasia 5 to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym zwieńczony dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 35 st. z kalenicą położoną równolegle do drogi. Budynek usytuowano na planie prostokąta, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 86,90 m2. Do dyspozycji domowników pozostają: salon z jadalnią, kuchnia, cztery sypialnie, dwie łazienki oraz toaleta. Projekt Kasia 5 został stworzony przez znaną pracownię architektoniczną MG Projekt, a do jego zrealizowania potrzebna będzie działka budowlana o minimalnych wymiarach: 18.08 x 15,94 m.

 

Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść w lewo do kotłowni oraz na wprost do holu. Na prawo od wejścia zlokalizowane są dwie sypialnie, a naprzeciwko znajduje się łazienka i toaleta. Zachodnie skrzydło parteru zajmuje pokój dzienny z jadalnią oraz kuchnią. Z salonu można przejść na przestronny taras położony od strony ogrodu. Na poddaszu dostępne są dwa dodatkowe pokoje oraz łazienka. Wnętrza na górze doświetlają okna w ścianie szczytowej oraz okna dachowe. Schody prowadzące na poddasze znajdują się w salonie.

 

Kasia 5 to dom murowany, w którym zastosowano następujące rozwiązania i materiały: ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany zewnętrzne z pustaków gazobetonowych ocieplone styropianem, a także dach z prefabrykowanych wiązarów drewnianych, które jednocześnie są podstawą stropu. Elewację budynku wykończono białym i szarym tynkiem cienkowarstwowym, a jako pokrycie dachu zastosowano tradycyjną dachówkę. Projekt Kasia 5 jest dedykowany inwestorom szukającym niewielkiego domu z poddaszem użytkowym dla 4-5 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000