Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z152

Powierzchnia użytkowa

133 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z152
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Z152

„Z152” to gotowy projekt wygodnego domu parterowego z dwustanowiskowym garażem w bryle. Biała elewacja z elementami jasnego drewna oraz popielatą dachówką sprawiają, że dom jest przejrzysty, elegancki i z klasą. Od strony ogrodu mamy taras we wnęce dzięki temu mamy zadaszenie nad tarasem. Projekt ma 132,2 m2 powierzchni użytkowej i jest to w pełni wykorzystana przestrzeń. Dom jest wygodny i komfortowy. Centralną częścią projektu jest duży salon z kominkiem i wyjściem na taras. Półotwarta, praktyczna kuchnia ma dostęp do spiżarni, przez którą przechodzimy do pomieszczenia gospodarczego, do którego mamy wejście również od strony ogrodu. W projekcie mamy do dyspozycji trzy jasne sypialnie, które są w odrębnej części domu, zapewniając intymną strefę dla domowników. Dodatkowo mamy do dyspozycji dwie łazienki, garderobę, w jednym z pokoi oraz sporo miejsca na zabudowy. Gotowy projekt domu „Z152” to funkcjonalny dom z dobrze rozplanowanym wnętrzem i nietuzinkową architekturą. Elegancki wygląd, ciepłe komfortowe wnętrze sprawiają, że dom cieszy się dużym zainteresowaniem. Dom zaprojektowano w technologii murowanej a dodatkowo spełnia warunki domu energooszczędnego.  Gotowy projekt domu świetnie wkomponuje się w podmiejski plan zagospodarowania terenu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Afrodyta
Wyświetl cenę
116m2
parterowy
Zx100
Wyświetl cenę
121m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000