Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z143

Powierzchnia użytkowa

158 m2

budowa domu Z143 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z143
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Z143

„Z143” to propozycja domu parterowego z użytkowym poddaszem z czterospadowym dachem i garażem w bryle budynku. Dom jest wyjątkowo urokliwy i zadbano o detale. Elewacja budynku została utrzymana w ciepłych tonacjach z dodatkiem okleiny drewnianej. Delikatne podcienie oraz wykusz nadają dodatkowego uroku bryle. Dom sprawia wrażenie przytulnego i estetycznego domu. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 157,7 m2 i została funkcjonalnie rozplanowana tak, aby każdy z domowników miał też swoją przestrzeń. Na parterze znajduje się dzienna część domu, która umożliwia wygodne spędzanie czasu z rodziną. Przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras połączono z jadalnią. Kuchnia została oddzielona ścianką działową, dzięki temu mamy miejsce na kino domowe. Kuchnia posiada praktyczną spiżarkę na przetwory i warzywa. Dodatkowo na parterze znajduje się pokój z garderobą oraz łazienka. Przy schodach wygospodarowano miejsce na pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajduje się duża sypialnia z łazienką, garderobą oraz dwa mniejsze pokoje, natomiast w holu wspólna garderoba oraz łazienka. Z dużej sypialni mamy również wyjście na balkon. Funkcjonalne, przestronne sypialnie zapewnią domownikom intymność i komfortowe użytkowanie. Gotowy projekt „Z143” jest domem optymalnym dla rodziny czteroosobowej. Estetycznie wykonany, przytulny z przejrzystym wnętrzem zapewni domownikom komfortowe użytkowanie. Konstrukcja budynku została wykonana w technologii murowanej. Dom świetnie wkomponuje się w podmiejski plan zagospodarowania terenu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Ofelia
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem
MODELOWY 1
Wyświetl cenę
175m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000