Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z136

Powierzchnia użytkowa

80 m2

budowa domu Z136 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z136
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Z136

„Z136” to gotowy projekt domu parterowego z dwuspadowym dachem, mający79,8 m2 powierzchni użytkowej. Projekt domu jest prosty, zwięzły i ciekawie wykończony na elewacji. Naturalne dodatki wraz z drewnianą pergolą nad tarasem dodają ciepłego uroku. Gotowy projekt pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej zawiera w sobie praktyczny układ wnętrza, który daje komfort w użytkowaniu dla rodziny trzyosobowej. W projekcie mamy przestronny salon z wyjściem na taras, połączony z jadalnią, przez którą jest przejście do delikatnie schowanego aneksu kuchennego. Całą przestrzeń dogrzewa centralnie ulokowany, kameralny kominek. W wyodrębnionej, prawej części domu mamy dwie sypialnie ze wspólną łazienką. W sieni znajduje się wejście do kotłowni, z której możemy przejść do kuchni jak i również jest funkcjonalna garderoba. Gotowy projekt domu na pewno spełni oczekiwania osób, które szukają wygodnego a zarazem niedużego domu. Dom będzie szybki w budowie a w eksploatacji energooszczędny. Konstrukcja budynku jest w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy
Z55 GP
Wyświetl cenę
94m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000