Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z134

Powierzchnia użytkowa

106 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z134
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Z134

„Z134” to gotowy projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem o zgrabnej prostej bryle, przykryty dwuspadowym dachem.  Zaletą projektu jest niewielka szerokość elewacji frontowej dzięki temu dom może być posadowiony na wąskiej działce. Architektura budynku jest dość tradycyjna, ozdobiona w ciepłe barwy oraz naturalne dodatki na elewacji sprawiają, że dom jest przytulny. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 113,5 m2 i została skrupulatnie rozplanowana tak aby dom był funkcjonalny i wygodny dla domowników. Na parterze znajduje się ustawny salon z jadalnią, kameralnym kominkiem oraz wyjściem na ogród. Atutem projektu jest półotwarta, duża kuchnia z pojemną spiżarnią. Dodatkowo na parterze znajduje się łazienka z miejscem na kabinę prysznicową oraz pomieszczenie gospodarcze. Poddasze użytkowe to typowa część sypialniana, składająca się z trzech sypialni, łazienki oraz pralni. Dwie sypialnie od strony ogrodu mają wyjście na balkon. Gotowy projekt domu „Z134” to przytulny a zarazem praktyczny dom, dla rodziny czteroosobowej. Projekt dzięki prostej konstrukcji będzie szybki w budowie i ekonomiczny w utrzymaniu. Architektura budynku z łatwością wkomponuje się w podmiejski plan zagospodarowania terenu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000