Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z125

Powierzchnia użytkowa

145 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z125
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Z125

Gotowy projekt domu „Z125” to dom parterowy z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Budynek przykryty jest dwuspadowym, antracytowym dachem, który świetnie kontrastuje z jasną elewacją, na której dominuje biel i drewniane akcenty okleiny. Całość tworzy nowoczesny charakter z nutą elegancji i dobrego gustu. Wnętrze projektu daje nam sporo przestrzeni i poczucie komfortu nie zabrakło również funkcjonalności. Na parterze znajduje się salon wyjściem na taras, aneksem kuchennym ze spiżarnią oraz miejscem na stół jadalniany. Całe to wnętrze jest wzbogacone o centralnie umiejscowiony kominek, który będzie ocieplał jesienne wieczory. Dodatkowo na parterze mamy do dyspozycji pokój, który może posłużyć jako gabinet d pracy lub pokój dla gości. Zaletą projektu jest garaż z dużym pomieszczeniem gospodarczym. Drugą, funkcjonalną częścią domu jest poddasze użytkowe które zawiera trzy duże sypialnie, pokój kąpielowy oraz mniejszą łazienkę. Wygospodarowano też miejsce na niewielką garderobę lub schowek. Wnętrze projektu posiada wiele schowków lub miejsc w których można zrobić wygodne i praktyczne zabudowy. Gotowy projekt domu „Z125” na pewno spełni oczekiwania osób, które cenią przestrzeń i funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej, tradycyjnej. Bez problemu powinien wkomponować się w podmiejski plan zagospodarowania terenu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 15 K2
Wyświetl cenę
153m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000