Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z115

Powierzchnia użytkowa

121 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z115
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Z115

„Z115” to propozycja domu z pełnym piętrem o subtelnej, prostej bryle z dwuspadowym dachem oraz bardzo ciekawym wykończeniu elewacji. Jasne kolory, które przeplatają się z drewnianymi elementami dają niepowtarzalnego uroku. Gotowy projekt domu ma 119,3 m2 powierzchni użytkowej i zawiera w pełni funkcjonalny program wnętrza. Na parterze mamy część dzienną, składająca się z salonu z praktycznym aneksem kuchennym, który zawiera spiżarnię oraz kameralny kominek. Dodatkowo jest miejsce na pokój do pracy lub sypialnię dla gości. W sieni jest wejście do pomieszczenia gospodarczego. Dzięki temu, że dom ma pełne piętro mamy na górze do dyspozycji komfortowe i ustawne trzy pokoje oraz duży pokój kąpielowy z sauną. Duże okna w domu powodują, że dom jest doskonale doświetlony i ma jasne wnętrza. Gotowy projekt domu „Z115” jest dostosowany jako pierwszy w Polsce do adaptacji na dom pasywny. Prosta, ekonomiczna bryła budynku została zaprojektowana w technologii murowanej.  Dom na pewno spełni oczekiwania osób ceniących wygodę i praktyczne rozwiązania. Projekt domu jest dostosowany do wąskich działek.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Miedzianej
Wyświetl cenę
106m2
piętrowy
Zx212
Wyświetl cenę
111m2
piętrowy
Zx212 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
111m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000