Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z110

Powierzchnia użytkowa

136 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 01.07.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z110
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Z110

Gotowy projekt domy „Z110” to propozycja domu parterowego z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażu jednostanowiskowym przykrytym dwuspadowym dachem. Architektura budynku zawiera ciekawe dodatki i rozwiązania dzięki temu dom prezentuje się bardzo estetycznie i urokliwie. Zastosowano wykusze oraz okleinę kamienną w jasnej tonacji co daje nam poczucie estetyki. Od strony ogrodu zaproponowano delikatne zadaszenie nad tarasem w formie pergoli. Projekt domu „Z110” to bardzo funkcjonalny program wnętrza który wykorzystał w pełni powierzchnię użytkową (136,2m2). NA parterze mamy do dyspozycji przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, jadalnię oraz półzamkniętą kuchnię. Dodatkowo znajduje się pokój gościnny lub można go przeznaczyć na gabinet do pracy.  Atutem projektu jest połączenie garażu z pomieszczeniem gospodarczym/kotłownią. Poddasze użytkowe to typowa część sypialniano-relaksacyjna. Znajdują się trzy ustawne sypialnie, jedna z nich posiada wyjście na balkon, garderoba oraz pokój kąpielowy. Gotowy projekt domu zawiera wszystkie niezbędne, funkcjonalne pomieszczenia. Jest to dom przeznaczony dla osób którzy cenią komfort oraz praktyczne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej o dosyć prostej konstrukcji, dzięki temu będzie optymalny cenowo w realizacji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000