Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z106

Powierzchnia użytkowa

115 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z106
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Z106

„Z106” to propozycja domu parterowego z możliwością adaptacji poddasza. Projekt został zachowany w tradycyjnym stylu o charakterze szlacheckiego dworku z czterospadowym dachem. Bryła budynku jest zgrabna i posiada prostą konstrukcję. Elewacja budynku została ozdobiona naturalnymi materiałami dzięki temu dom wygląda estetycznie i ma ciepły wizerunek. Wnętrze gotowego projektu „Z106” jest jasne i przejrzyste, a dzięki centralnie umiejscowionej obszernej sieni wnętrze podzielono na dwie części: dzienną i nocną. Prawa strona domu posiada salon z kameralnym kominkiem oraz z wyjściem na zadaszony taras, jadalnią, która znajduje się w oszklonej wnęce oraz praktyczny aneks kuchenny ze spiżarnią. Po lewej stronie domu mamy do dyspozycji trzy ustawne sypialnie z miejscem na szafy oraz wspólną łazienkę. Nie zabrakło miejsca na pomieszczenie gospodarcze oraz pralnię. Gotowy projekt domu „Z106” ma dodatkową możliwość zagospodarowania poddasza. Dom jest bardzo wygodny i zapewni przestrzeń każdemu z domowników. Świetnie połączono w nim klasykę z nowoczesnymi trendami. Projekt jest w wersji murowanej a dzięki odpowiednio dobranym materiałom spełni normy domu energooszczędnego. Dom doskonale wkomponuje się w podmiejski plan zagospodarowania terenu jak i również odnajdzie się w wiejskim klimacie. Wnętrze zapewni swobodę czteroosobowej rodzinie.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000