Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z97

Powierzchnia użytkowa

199 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 6 300 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z97
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Z97

„Z97” to gotowy projekt domu wielorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem. Klasyczna, prostokątna bryła z dwuspadowym dachem została wzbogacona ciekawą elewacją, która nadaje nowoczesnego charakteru. Powierzchni użytkowa domu wynosi 199,5 m2 i jest przeznaczona dla rodzin wielopokoleniowych które chcą razem mieszkać lub dla osób, które w domu mają zamiar prowadzić działalność gospodarczą. Po wejściu do domu mamy wspólną sień, która prowadzi do dwóch lokali. Wnętrze projektu jest czytelne i każda z rodzin ma swoją strefę intymną. Po prawej stronie mamy mniejsze mieszkanie, które ma powierzchni 58mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Po środku korytarza mamy pomieszczenie gospodarcze. Lewa część parteru składa się z salonu i aneksu kuchennego oraz WC. Lewa część domu ma do dyspozycji również poddasze użytkowe na które prowadzą schody ulokowane przy kuchni.  Na poddaszu użytkowym są cztery komfortowe sypialnie oraz dwie dość spore łazienki. Sypialnie są ustawne i wygodne. Gotowy projekt domu „Z97” to praktyczny i funkcjonalny dom zaprojektowany z myślą o ekonomii, dzięki kotłowni która umiejscowiona jest w centralnej części domu oraz jeden komin sprawiają, że obie rodziny będą miały komfort i energooszczędność.  Konstrukcja budynku jest w technologii murowanej. Dzięki prostej konstrukcji dom będzie szybki w budowie a przy okazji nie drogi w eksploatacji. Projekt domu na pewno spełni oczekiwania osób, które cenią praktyczność i ekonomię.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem
Kaja Muza
Wyświetl cenę
128m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000