Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom na praktycznej 3

Powierzchnia użytkowa

117 m2

budowa domu - Dom na praktycznej 3 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom na praktycznej 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom na praktycznej 3

Dom na praktycznej 3 to jednorodzinny dom parterowy zwieńczony czterospadowym dachem o kącie nachylenia 30 st. Odznacza się lekką formą i tradycyjna stylistyką. Usytuowano go na planie prostokąta o wymiarach: 14,20 x 10,50 m, co oznacza, że do jego budowy potrzebna będzie działka o min. wymiarach: 22,20 x 18,50 m.

Dom na praktycznej 3 posiada powierzchnię użytkową 116,77 m2. Do dyspozycji domowników pozostaje strefa dzienna, trzy pokoje, łazienka i toaleta. Projekt ten został opracowany przez znaną pracownię architektoniczną MG Projekt.
Wejście do domu prowadzi przez przedsionek, z którego można przejść w lewo do kotłowni oraz na wprost do holu. W holu usytuowana jest toaleta. Na prawo od wejścia znajduje się strefa dzienna, na którą składa się: salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię.

Z salonu można przejść na taras wyposażony w pergolę. Skręcając z holu w lewo przechodzimy do strefy nocnej. Dostępne są tutaj trzy sypialnie oraz łazienka.
Dom na praktycznej 3 został zaprojektowany w technologii murowanej. Zastosowano w nim następujące rozwiązania: ławy i ściany fundamentowe z bloczków, ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych 24 cm ocieplone styropianem, a także strop z wiązarów drewnianych prefabrykowanych. Czterospadowy dach pokryto tradycyjną dachówką. Elewację domu wykończono tynkiem cienkowarstwowym oraz elementami drewna.

Dom na praktycznej 3 to propozycja dla inwestorów szukających praktycznego i komfortowego domu parterowego dla 3-4 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000