Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa komfortowa

Powierzchnia użytkowa

325 m2

budowa domu Willa komfortowa- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa komfortowa
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa komfortowa

Willa komfortowa to projekt piętrowej rezydencji zwieńczonej czterospadowym dachem o kącie nachylenia 30 st. Na stylistykę budynku wpływają chociażby: ciekawa i urozmaicona bryła, narożne okna czy szeroko wysunięty okap dachu. Budynek jest wyposażony w dwustanowiskowy garaż wpisany w bryłę domu. Willa komfortowa oferuje 325 m2 powierzchni użytkowej, na która składają się: strefa dzienna, siedem pokoi, trzy łazienki oraz toaleta. Projekt stworzyła pracownia MG Projekt, a do jego realizacji potrzebna będzie działa o min. wymiarach: 27,00 x 27,42 m.

 

Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść w lewo do garażu oraz na wprost do holu ze schodami prowadzącymi na piętro. Wschodnią część domu zajmuje strefa dzienna, na którą składają się: duży salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia wyposażona w spiżarnię. W zachodnim skrzydle parteru ulokowana jest toaleta, duża sypialnia z garderobą i łazienką, a także osobny lokal, w skład którego wchodzi pokój z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Na piętrze do dyspozycji domowników pozostają: cztery sypialnie, pokój rekreacyjny, łazienka, sauna oraz pralnia.

 

Willa komfortowa to dom budowany w technologii murowanej. Zastosowano w nim następujące rozwiązania konstrukcyjne: betonowy ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany konstrukcyjne z pustaków ceramicznych porotherm 25 cm ocieplonych styropianem oraz betonowy strop monolityczny. Elewację domu wykończono tynkiem cienkowarstwowym, piaskową okładziną kamienną, a także okładziną drewnianą w okolicach okien na piętrze. Willa komfortowa to projekt adresowany do inwestorów szukających nowoczesnego domu piętrowego dla dużej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000