Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z7

Powierzchnia użytkowa

82 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z7
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Z7

Projekt domu „Z7” to propozycja niewielkiego domku parterowego z dwuspadowych dachem. Prosta bryła budynku sprzyja szybkiej realizacji. Dzięki prostej konstrukcji koszty budowy będą optymalne. Wizualnie dom prezentuje się estetycznie i nie ma w nim przesytu. Gotowy projekt domu pomimo swojej niewielkiej bryle jest wygodny i dobrze rozplanowany. Do wnętrza domu wchodzimy przez przedsionek a następnie do holu, który jest łącznikiem wszystkich pomieszczeń. Lewa strona budynku to część dzienna, składająca się z saloniku z wyjściem na taras oraz otwartą, praktyczną kuchnię z miejscem na spiżarnię. Prawa strona domu to część sypialniana, zawierająca trzy pokoje oraz łazienkę. Projekt domu „Z7” jest małym a zarazem praktycznym domkiem, który świetnie się sprawdzi dla rodziny czteroosobowej.

 

Projekt domu Z7 – co warto wiedzieć o realizacji?

 

Podobają się Państwu ekonomiczne, małe domy jednorodzinne? Projekt domu Z7 może być dla Państwa idealnym rozwiązaniem. To realizacja, która łączy estetykę, funkcjonalność, a jednocześnie zapewnia przystępne koszty budowy. Jakie materiały są wykorzystywane przy realizacji? Jak wygląda wnętrze domu? Wszystkie najważniejsze informacje podamy Państwu w tym artykule.

Jako firma New-House budowaliśmy domy o różnych wymiarach, stylach i technikach wykonania. W sumie zrealizowaliśmy już ponad 1500 domów jednorodzinnych. Pojawiły się wśród nich ekskluzywne rezydencje, a także małe standardowe domy. Tak samo szeroki przedział stosujemy w dobieraniu propozycji do naszej bazy projektowej - https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajduje się w niej tysiące projektów domów jednorodzinnych, które są zróżnicowane w ten sposób, by każdy inwestor mógł znaleźć coś dla siebie. Znajduje się tam również projekt domu Z7. Co warto wiedzieć o tej realizacji?

 

Jak wygląda dom Z7?

Dom Z7 to piękny jednorodzinny dom parterowy. Jego projekt powstał z myślą o rodzinie liczącej około czterech członków i do tak licznej rodziny zostało dostosowane wnętrze. Będzie on dobrym rozwiązaniem dla osób, które poszukują domu z prostym, intuicyjnie zaplanowanym wnętrzem. Został zaplanowany na bazie prostokątna, a przy tym budynek jest parterowy, wiec aranżacja wnętrza jest bardzo prosta w wykonaniu. Wpływają na to między innymi brak schodów, a także brak skośnych ścian. Dzięki prostokątnej, nieskomplikowanej bryle o niezbyt wielkim metrażu zyskują Państwo również przystępne koszty budowy domu. Projekt domu Z7 niesie ze sobą wiele zalet, którymi warto się kierować.

 

Techniczne szczegóły wykonania projektu Z7

Jest to dom realizowany w technologii murowanej, do budowy jest wykorzystywany beton komórkowy, ceramika oraz silikaty. Strop domu to wiązary. Natomiast dach jest dwuspadowy o kącie nachylenia 22 stopni, pokrycie dachowe jest wykonywane z użyciem blachodachówki lub dachówki ceramicznej. Cała powierzchnia dachu obejmuje 142 metry kwadratowe.

Powierzchnia użytkowa domu wynosi dokładnie 82 metry kwadratowe, natomiast powierzchnia zabudowy 101,2 metrów kwadratowych. Kubatura domu to 229,6 metrów sześciennych. Cały budynek jest wysoki na nieco ponad 5 metrów (dokładnie 5,33).  Dom ma szerokość 12,24 metry i długość 8,34 metra. Aby go zrealizować będą Państwo potrzebowali działki o wymiarach nie mniejszych niż 18,24 metra szerokości i 16,34 metra długości.

Jaki instalację grzewczą budynku rekomenduje się gaz, rekuperację. Sposób ogrzewania w projekcie jest dostosowany do możliwości pomieszczenia. Jako alternatywę do grzejników sugeruje się również ogrzewanie podłogowe.

 

Elewacja domu jednorodzinnego Z7

Projekt domu Z7 to propozycja niewielkiego i taniego w realizacji domu jednorodzinnego. Został oparty na prostej bryle w kształcie prostokąta. Jego elewacja jest skromna, minimalistyczna, dzięki czemu wizerunek domu zapewnia połączenie elegancji i rodzinnego ciepła. Jedynymi zdobieniami wykorzystanymi przy elewacji są delikatne, drewniane elementy, które w delikatny, subtelny sposób podkreślają piękno realizacji.

 

Wnętrze domu Z7

Jak wygląda ten dom od środka? Do wnętrza prowadzi zadaszone wejście, które prowadzi prosto do sieni. Stamtąd można się już kierować bezpośrednio do kolejnych pomieszczeń, do których prowadzi korytarz. Cała powierzchnia parteru została podzielona na dwie strefy, które ułatwiają intuicyjne poruszanie się po domu, a także zapewniają każdemu z domowników strefę prywatności. Po lewej stronie domu została umieszczona strefa dzienna. Został tam umieszczony pokój dzienny, który powstał z połączenia jadalni oraz salonu. Z pomieszczenia można wyjść bezpośrednio na zadaszaony taras na tyłach domu. To świetne miejsce na wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Duże, przeszklone drzwi w salonie pozwalają równię cieszyć się widokiem ogrodu z ciepłego wnętrza domu. Dzięki temu wnętrze domu Z7 jest bardzo ciepłe i komfortowe.

Tuż obok pokoju dziennego leży również otwarta kuchnia – zamiast odgrodzenia ścianą zdecydowano się na półwysep, dzięki czemu dom zyskuje optycznie znacznie większą przestrzeń. Dodatkowo, tuż obok kuchni umieszczono gospodarcze, które można wykorzystać na przykład jako spiżarnię.

Z kolei w części nocnej domu znajdują się trzy sypialnie – jedna z nich jest małżeńska (14 metrów kwadratowych), dwie pozostałe są mniejsze (10,6 oraz 11,2 metrów kwadratowych). Obok sypialnie została umieszczona łazienka do wspólnego użytku domowników. Każdy z domowników ma zapewnioną zarówno przestrzeń do integracji, jak i przestrzeń prywatną, intymną – to idealne rozwiązanie.

Dom Z7 bez wątpienia spodoba się osobom, które poszukują niewielkiego, funkcjonalnego domu parterowego. Małe domy również potrafią być ciekawe i dobrze, funkcjonalnie zaprojektowane – bez wątpienia dom Z7 to udowadnia. Oczywiście, jeżeli potrzebują Państwo dokonać jakichś zmian w projekcie – jak najbardziej jest to możliwe. Zakres wprowadzanych zmian zależy od Państwa indywidualnych potrzeb. Może to być przesunięcie otworów drzwiowych lub okiennych, a także ścian działowych. Mogą się Państwo zdecydować na zmianę wyglądu elewacji lub zmienić kubaturę domu Z7, zmienić wybrane materiały – możliwości jest sporo. By omówić możliwość ich realizacji zachęcamy Państwa do osobistego kontaktu z naszymi specjalistami. Jesteśmy dostępni codziennie w godzinach 7-21 i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Nasze dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Budowa domu Z7 z firmą New-House

Nasza firma zajmuje się budową domów od 1991 roku, doskonale znamy się na takich realizacjach. Wiemy też, że często budowa wiąże się z wieloma stresami u inwestorów. Chcąc zapewnić naszym klientom maksymalny komfort współpracy, oferujemy kompleksowe usługi budowlane. Dbamy o cały proces realizacji od A do Z. Pomagamy wybrać działkę pod budowę, oferujemy ciekawe projekty, a także wykonujemy ich adaptacje. Dbamy również o pozyskanie pozwolenia na budowę domu. Jeżeli chcą się Państwo zdecydować na projekt Z7, możemy Państwu zagwarantować realizację budowy domu do stanu deweloperskiego w sześć miesięcy, natomiast budowę domu pod klucz zaledwie w dziewięć miesięcy. Co więcej, cała realizacja zostanie objęta gwarancją jakości na całe dziesięć lat!

Budujemy domy profesjonalnie – w sposób solidny i terminowy. Projekt domu Z7 zrealizujemy dla Państwa tak samo. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wcześniejszych realizacji domów jednorodzinnych (https://new-house.com.pl/realizacje) oraz do zapoznania się z opiniami naszych klientów na temat oferty New-House o przebiegu współpracy z naszą firmą (https://new-house.com.pl/referencje).

Wybudujemy dla Państwa dom Z7! Zachęcamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Hobart III LMB85b (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
69m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Hobart III LMB85b
Wyświetl cenę
69m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000