Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Natalia

Powierzchnia użytkowa

236 m2

Budowa domu Natalia - New House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Natalia
Nazwa Pracowni: Arex
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Natalia

Natalia to dom z poddaszem użytkowym zachowany w stylistyce dworkowej. Budynek jest wyposażony w dwustanowiskowy garaż w części zachodniej. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść na wprost do holu. Na prawo od wejścia znajduje się gabinet, a po lewej stronie schody, toaleta, pralnia oraz korytarz prowadzący do garażu i kotłowni. W północnej części parteru dostępna jest strefa dzienna podzielona na dwie części. W części wschodniej położony jest przytulny salon, a w części zachodniej kuchnia z jadalnią. Z tyłu domu dostępny jest przestronny taras.

Przestrzeń na poddaszu zajmują trzy sypialnie, łazienka oraz garderoba. Sypialnia małżeńska posiada odrębną garderobę i łazienkę, a ponadto ma dostęp do tarasu położonego nad wykuszem. Nad garażem można urządzić przestronny pokój relaksowy. Powierzchnia użytkowa domu Natalia wynosi 235,5m2. Budynek posiada białą elewację z cokołem wykończonym czerwonym klinkierem, a wieńczy go wielospadowy dach urozmaicony przez lukarny. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000