Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Koliber 4

Powierzchnia użytkowa

109 m2

budowa domu Koliber 4  - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Koliber 4
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Koliber 4

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Koliber 4” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Został stworzony z myślą o realizacji w zabudowie wolnostojącej. Jest to ciekawa propozycja dla osób posiadających wąską działkę. Dzięki prostej formie na planie prostokąta jego realizacja będzie łatwa, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym, którego wykonanie wiąże się z niższymi kosztami niż np. dachu kopertowego. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje również możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. Strefa dzienna obejmuje m.in. salon połączony z jadalnią. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniać się do reszty pomieszczeń. Zamknięta kuchnia jest również bezpiecznym rozwiązaniem w przypadku małych dzieci, gdyż nie będą miały one dostępu do gotujących się potraw. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Dodatkowe WC przewidziane na tej kondygnacji sprawdzi się podczas wizyty gości. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje trzy sypialnie, rodzinną łazienkę oraz garderobę, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokojach. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Koliber 4” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt spełni wymagania 2-4 osobowej rodziny. Wykończenie elewacji drewnem sprawi, że dom będzie się nowocześnie prezentował.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000