Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Ariel 6

Powierzchnia użytkowa

129 m2

budowa domu Ariel 6 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Ariel 6
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Ariel 6

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Ariel 6” to dom parterowy o powierzchni 128,52 m2. Jest to kolejny wariant popularnego projektu „Ariel”. Projekt ten jest ciekawą propozycją dla osób posiadających średniej szerokości działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Dzięki typowej formie jego budowa nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i podnosi walory estetyczne budynku. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Garaż został wysunięty do przodu, dzięki czemu bryła niebanalnie się prezentuje. Dzięki temu, że jest to dom parterowy komunikacja pomiędzy pomieszczeniami jest bardziej komfortowa, co będzie ważne w przypadku rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych. Sercem domu jest otwarta strefa dzienna która łączy salon, jadalnię i kuchnię. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków można uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią uwzględnioną przy kuchni spiżarnię, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Usytuowany w salonie kominek uprzyjemni chwile spędzane w gronie najbliższych a dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości. Pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Strefa sypialniana obejmuje trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Atutem głównej sypialni jest własna łazienka i garderoba, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Ariel 6” kalenica została usytuowana równolegle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązuje do stylu tradycyjnego i spełni wymagania 2-4 osobowej rodziny ceniącej proste i klasyczne rozwiązania. Zalecana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000