Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Cyprys 2

Powierzchnia użytkowa

150 m2

budowa domu CYPRYS 2 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Cyprys 2
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Cyprys 2

Cyprys 2 to nowoczesny dom piętrowy zwieńczony wielospadowym dachem o kącie nachylenia 21 st. Budynek odznacza się zwartą bryłą, którą urozmaica ryzalit, podcienie, a także taras widokowy. Przed frontową ścianę domu wysunięty jest dwustanowiskowy garaż. Powierzchnia użytkowa domu Cyprys 2 wynosi 150 m2, a do dyspozycji domowników pozostają: strefa dzienna, cztery pokoje i dwie łazienki. Projekt został opracowany przez studio Domy w Stylu, a do jego realizacji potrzebna będzie działka budowlana o min. wymiarach: 21,48 x 24,49 m.

 

Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść na wprost do holu. Na prawo od wejścia usytuowany jest gabinet, a po lewej stronie znajdują się schody wiodące na piętro i łazienka. Na końcu korytarza znajduje się przejście do kotłowni, z której można dostać się do garażu. Pozostałą powierzchnię na parterze zajmuje strefa dzienna, na którą składa się przytulny salon, jadalnia oraz otwarta kuchnia. Z salonu można przejść na przestronny taras ogrodowy. Na piętrze domu Cyprys 2 dostępne są trzy sypialnie, łazienka oraz garderoba. Domownicy mają do dyspozycji dwa tarasy widokowe – jeden nad garażem i drugi nad tarasem ogrodowym.

 

Cyprys 2 to dom murowany, w którym zastosowano 2-warstwowe ściany z pustaków ceramicznych ocieplone styropianem. Nad parterem zastosowano monolityczny strop żelbetowy. Konstrukcja dachu jest oparta na drewnianej więźbie, a pokrywa go dachówka ceramiczna. Elewację domu wykończono białym tynkiem, płytami elewacyjnymi oraz elementami drewna wokół okien na piętrze. Projekt Cyprys 2 przypadnie do gustu wszystkim inwestorom, którzy chcą wybudować funkcjonalny i nowoczesny dom piętrowy odpowiedni dla 4-5 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy
MARSYLIA
Wyświetl cenę
245m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000