Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1334

Powierzchnia użytkowa

307 m2

budowa domu LK&1334 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1334
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1334

LK&1334 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 307m2. Wejście do domu prowadzi przez sień z garderobą, z której można przejść w prawo do garażu oraz na wprost do holu ze schodami prowadzącymi na piętro. Na lewo od wejścia położona jest przestronna kuchnia z wyspą i spiżarnią, a także jadalnia. Na wprost znajduje się przytulny pokój dzienny z kominkiem, z którego można przejść na taras. Na prawo od holu znajduje się korytarz prowadzący do łazienki, kotłowni, pokoju gościnnego, a także do dużego pomieszczenia z basenem, sauną i natryskiem.

Do dyspozycji domowników pozostają trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną łazienkę i garderobę. Na korytarzu znajduje się druga łazienka oraz pralnia. Do dyspozycji domowników pozostają dwa tarasy widokowe. Budynek posiada białą elewację wykończoną tynkiem silikonowym, a pokrywa go czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

 

LK&1334 to nowoczesny dom piętrowy wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść w prawo do garderoby i garażu oraz na wprost do holu. W południowej części parteru usytuowana jest strefa dzienna, na którą składa się: duży salon z kominkiem, otwarta kuchnia ze spiżarnią oraz jadalnia. W północnej części parteru dostępna jest toaleta, łazienka, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze z odrębnym wejściem. Najbardziej na północ wysunięta jest hala, w której mieści się basen, natryski oraz toaleta.

Na piętrze usytuowana jest strefa nocna, w której dostępne są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w odrębną łazienkę i garderobę. Na korytarzu dostępna jest odrębna łazienka i pralnia. Do dyspozycji domowników pozostają także dwa tarasy widokowe. Budynek posiada białą elewację, a wieńczy go stropodach i dach czterospadowy pokryty dachówką ceramiczną. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu na różnych etapach inwestycji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000