Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1431

Powierzchnia użytkowa

394 m2

budowa domu LK&1431 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1431
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1431

LK&1431 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 394m2. Wejście do domu prowadzi przez sień z garderobą, z której można przejść w prawo do gabinetu i na wprost do holu. Skręcając z holu w prawo można przejść do garażu, łazienki, a także pokoju fitness z sauną. Na lewo od wejścia położona jest strefa dzienna, na którą składają się: otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię, jadalnia, a także duży salon z kominkiem. Z salonu można przejść na przestronny taras wyposażony w oczko wodne i kominek zewnętrzny. Do jadalni przylega mniejszy taras.

Na piętrze położone są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną garderobę. Na korytarzu mieszczą się dwie łazienki, duża garderoba, a także pralnia. Z górnego holu można przejść na taras widokowy. Budynek posiada białą elewację wykończoną tynkiem silikonowym oraz kamieniem naturalnym, a wieńczy go stropodach pokryty papą nawierzchniową. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu LK&1431 w technologii murowanej.

 

LK&1431 to nowoczesny dom piętrowy charakteryzujący się nieregularną bryłą, ciekawym wzornictwem oraz dużymi, energooszczędnymi oknami. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść w prawo do gabinetu oraz na wprost do holu ze schodami wiodącymi na piętro. Na prawo od wejścia położona jest łazienka z sauną, a także przedsionek prowadzący do garażu. Z holu można także przejść do pokoju sportowego. W południowej części parteru dostępna jest strefa dzienna z salonem, kuchnią oraz jadalnią. Z tych wnętrz można przejść na duży taras z basenem.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska z dużą garderobą. Na korytarzu dostępne są dwie łazienki oraz pralnia. W antresoli zastosowano pustkę przestrzenną nad salonem. Z tego miejsca można również przejść na taras widokowy. Powierzchnia użytkowa domu LK&1431 wynosi 394m2. Białą elewację budynku zdobi kamień elewacyjny, a dom pokrywa płaski dach z papą nawierzchniową. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000