Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1490

Powierzchnia użytkowa

408 m2

budowa domu LK&1490 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1490
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1490

LK&1490 to nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym wyposażony w duży garaż z trzema miejscami parkingowymi. Wejście do domu prowadzi do holu łączącego dwa skrzydła domu. W holu dostępna jest garderoba oraz schody prowadzące na poddasze, a naprzeciwko wejścia znajdują się drzwi prowadzące na taras. We wschodnim skrzydle parteru zlokalizowany jest salon z kominkiem, jadalnia, a także kuchnia wyposażona w spiżarnie, z której można przejść do garażu. W części zachodniej mieszczą się dwie sypialnie, łazienka, toaleta, kotłownia oraz gabinet.

Na poddaszu dostępny są trzy sypialnie, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną łazienkę i garderobę. Na korytarzu dostępne są dwie dodatkowe łazienki. W górnym holu można zaaranżować także bibliotekę oraz strefę rekreacyjną. Powierzchnia użytkowa domu LK&1490 wynosi 408m2. Budynek posiada białą elewację wykończoną elementami drewna, a wieńczy go dwuspadowy dach pokryty blachą. Firma New House oferuje kompleksową realizację projektu w technologii murowanej.

 

LK&1490 to dom z poddaszem o powierzchni użytkowej 408m2. Projekt ten z pewnością zainteresuje miłośników nowoczesnego budownictwa. Wejście do domu wiedzie przez sień z garderobą. Naprzeciwko wejścia znajdują się schody oraz wyjście na taras z podcieniem. Po prawej stronie ulokowana jest strefa dzienna, w której dostępny jest salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię. Ze spiżarni można przejść do węzła prowadzącego do kotłowni, schowka i dużego garażu z trzema miejscami parkingowymi.

Na lewo od wejścia położone są trzy pokoje, łazienka, toaleta oraz pralnia. Na piętrze, do dyspozycji domowników pozostają kolejne trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska z łazienką i garderobą. Na korytarzu dostępne są dwie dodatkowe łazienki i garderoba. Pokoje położone w części zachodniej mają dostęp do tarasu widokowego. Budynek wieńczy stropodach oraz dach dwuspadowy z drewnianą więźbą. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu LK&1490.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

LK&1435
Wyświetl cenę
424m2
z poddaszem
ERWIN zestaw 4 segmentów pl+s+sl+p - z poddaszem
Wyświetl cenę
418m2
z poddaszem
Miramar C
Wyświetl cenę
423m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000