Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1232

Powierzchnia użytkowa

325 m2

budowa domu LK&1232 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1232
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1232

Projekt domu LK&1232

Projekt LK&1232 to nowoczesny dom o modernistycznej bryle i powierzchni użytkowej 325,13 m². Współczesny kształt w połączeniu z ogromnymi przeszkleniami sprawia, że mamy do czynienia z budynkiem stylowym i doskonale doświetlonym. Duże okna sprawiają także, że nieruchomość jest otwarta na otaczającą ją zieleń i niejako zaprasza ją do wnętrz. Mnogość przestrzeni rekreacyjnych oraz należący do domu basen pozwalają na niczym nieskrępowany relaks zarówno w samotności, jak i w gronie rodziny oraz przyjaciół. A walory funkcjonalne budynku sprawiają, że żyje się w nim komfortowo i wygodnie.

Parter domu jednorodzinnego LK&1232

Na parterze domu wybudowanego według projektu LK&1232 znajdziemy ogromną przestrzeń dzienną składającą się z salonu, jadalni, kuchni ze spiżarnią oraz dużego zadaszonego tarasu z basenem. Do dyspozycji jest również pokój gościnny, łazienka i gabinet pozwalający na spokojną pracę z dala od domowej krzątaniny. Na tej kondygnacji znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie techniczne oraz garaż przeznaczony na dwa pojazdy.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na parterze domu LK&1232:

Piętro domu jednorodzinnego LK&1232

Na piętrze tego niezwykłego domu do użytku mieszkańców jest strefa odpoczynku oraz cztery sypialnie. Największa z nich ma do dyspozycji własną łazienkę i garderobę co czyni z niej właściwie apartament małżeński. Pozostałe sypialnie mają do dyspozycji drugą łazienkę na piętrze. Warto również zaznaczyć, że każdy z pokoi ma własny balkon. Na tym poziomie dodatkowo znalazło się miejsce na pralnię oraz kolejne pomieszczenie techniczne.

Plan funkcjonalny nieruchomości sprawia, że z powodzeniem może zamieszkać w niej rodzina wielodzietna lub wielopokoleniowa. Duża ilość sypialni w połączeniu z dużą przestrzenią wypoczynkową ulokowaną na dwóch poziomach sprawia, że każdy z domowników znajdzie spokojne miejsce do wypoczynku w samotności, jak i do rekreacji w gronie bliskich.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na piętrze domu LK&1232:

Informacje ogólne na temat projektu domu LK&1232:

Technologie wykorzystane w procesie budowy domu na podstawie projektu LK&1232:

Wybuduj dom LK&1232 razem z New-House

Jeśli swoje plany budowy domu z powodu braku czasu odkładasz w nieskończoność mamy dla Ciebie propozycję. Zleć całość prac New-House! Jeśli w tej chwili w Twojej głowie pojawiło się pytanie – niby dlaczego miałbym to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią. Dlatego że nasza firma zajmie się inwestycją o przysłowiowego A do Z. W praktyce oznacza to, że będziemy nadzorować nie tylko fizyczne prace prowadzone na Twojej działce. Zajmiemy się również wszystkimi zagadnieniami administracyjnymi i prawnymi, jakimi w tej sytuacji należy się zająć. Wszystko po to, abyś w trakcie budowy swojego wymarzonego gniazdka mógł spokojnie zajmować się swoim życiem osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się od 1991 roku. Działając nieprzerwanie, zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów budowlanych o różnym stopniu zaawansowania. Budujemy domy na terenie całego kraju, więc nie ma znaczenia, gdzie docelowo chcesz mieszkać. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin i to dzięki ich profesjonalizmowi, doświadczeniu, ogromnej wiedzy fachowej, pasji i zaangażowaniu możemy robić to, co robimy i najważniejsze robić to naprawdę dobrze.

Bez tego nie byłoby możliwe realizowanie ani przytulnych domków z ogródkiem w sielskim otoczeniu wsi, ani przestronnych rezydencji a podmiejskich dzielnicach willowych. Decydując się na współpracę z New-House Ci fachowcy są do Twojej dyspozycji gotowi zająć się wszystkim, co niezbędne, aby budowa domu przebiegała tak sprawnie i harmonijnie jak to tylko jest możliwe.

Budowa domów jednorodzinnych – czym możemy się zająć?

Możemy wspierać Cię od samego początku, czyli od momentu poszukiwań terenu pod budowę. Wystarczy, że powiesz nam, w jakiej okolicy chcesz zamieszkać, a my znajdziemy dla Ciebie atrakcyjną działkę spełniającą Twoje wymagania. Jednak nasza rola na tym się nie kończy, ponieważ sprawdzimy ten teren zarówno pod kątem technicznym, administracyjnym, jak również lokalizacyjnym. Dzięki temu unikniesz kosztownych w skutkach pomyłek związanych z zakupem działki nienadającej się pod budowę domu jednorodzinnego lub takiej, obok której za kilka lat będzie biegła droga szybkiego ruchu lub znajdzie się inna uciążliwa działalność, która skutecznie zatruje Ci życie.

Kiedy już kupisz działkę pod budowę wymarzonego domu, pomożemy Ci znaleźć gotowy projekt, który spełni Twoje oczekiwania i będzie możliwy do wybudowania na posiadanym terenie. Zajmiemy się również jego adaptacją do warunków środowiskowych. Nasi architekci są do dyspozycji także, gdybyś zdecydował się zamówić indywidualny projekt domu.

Kolejnym krokiem będzie załatwienie spraw związanych z przyłączami prądu, gazu, wody oraz kanalizacji. Zanim jednak wykonany dla Ciebie fizyczne przyłącza zajmiemy się skompletowaniem dokumentów niezbędnych do podpisania umów z dostawcami mediów. Przygotujemy dla Ciebie również drobiazgową dokumentację wymaganą do uzyskania pozwolenia na budowę. Większość inwestorów oddycha z prawdziwą ulgą, gdy słyszy, że zajmujemy się zagadnieniami związanymi z tym etapem, ponieważ jawi im się on jako koszmarne przeżycie, w którym chcą mieć tak niewielki udział, jak to tylko jest możliwe.

Gdy wszystkim formalnościom stanie się zadość rozpoczniemy prace budowlane, których celem będzie doprowadzenie domu do wybranego przez Ciebie stanu: surowego zamkniętego, deweloperskiego lub pod klucz. W przypadku inwestycji realizowanej pod klucz możemy zająć się również kompleksową aranżacją wnętrz i zagospodarowaniem terenu wokół nowopowstałej nieruchomości. Na zakończenie przygotujemy pełną dokumentację niezbędną do przeprowadzenia formalnego odbioru budynku przez wyznaczone do tego służby i będziemy nadzorować jego przebieg.

Jeśli przedstawiona propozycja Cię zainteresowała i chcesz wiedzieć więcej na temat współpracy z New-House zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią czynną siedem dni w tygodniu. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Zadzwoń i opowiedz nam o swoim pomyśle na dom, a my go dla Ciebie zrealizujemy. Brzmi dobrze? W takim razie czekamy na Twój telefon!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000