Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1258

Powierzchnia użytkowa

309 m2

budowa domu LK&1258 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1258
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1258

Projekt domu LK&1258

Projekt LK&1258 to nowoczesna piętrowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 308,78 m² z dużym garażem. To niezwykle komfortowy budynek, w którym wykorzystano rozwiązania funkcjonalne realnie wpływające na wygodę codziennego życia oraz wypoczynku. Budynek wyposażony jest w duży zadaszony taras, basen oraz kilka balkonów, dzięki czemu każdy z domowników ma możliwość relaksu w ulubionej formie. Dom przyciąga wzrok mocno współczesną stylistyką i bryłą, której nie powstydziliby się najlepsi kubiści. Całość dopełniają ogromne przeszklenia, dzięki którym dom jest doskonale doświetlony i dogrzany oraz jasna elewacja utrzymana w bieli, oraz szarości. Uniwersalna architektura tego budynku sprawia, że będzie on doskonałym elementem podmiejskiego krajobrazu. Docenią go również inwestorzy poszukujący projektu, który sprawdzi się poza miastem wśród niczym nieskrępowanej przyrody, którą skutecznie zaprosi do wnętrz.

Parter domu jednorodzinnego LK&1258

Na parterze domu wybudowanego według projektu LK&1258 znajdziemy przestronną i otwartą strefę dzienną, na którą składa się salon z jadalnią oraz zadaszonym tarasem i dużym basenem, oraz kuchnia z praktyczną spiżarnią. Na tej kondygnacji zlokalizowany jest również gabinet pozwalający na spokojną pracę z dala od zgiełku domu. Do dyspozycji jest również niewielki pokój gościnny wraz z sąsiadującą z nim łazienką. W części gospodarczej parteru znajdziemy także pomieszczenie techniczne, pomieszczenie gospodarcze oraz duży garaż przeznaczony na dwa pojazdy.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na parterze domu LK&1258:

Piętro domu jednorodzinnego LK&1258

Na piętrze tego nowoczesnego domu znajdują się cztery ustawne sypialnie, z których największa stanowi de facto odrębny apartament małżeński z własną garderobą oraz łazienką. Wszystkie sypialnie mają natomiast wyjście na któryś z balkonów, co pozwala na chwilę wytchnienia i odpoczynek w samotności. Do dyspozycji pozostałych sypialni jest także strefa odpoczynku, druga łazienka oraz osobna pralnia znajdująca się na tej kondygnacji budynku. Znajduje się tutaj również kolejne pomieszczenie techniczne.

Taki układ funkcjonalny nieruchomości sprawia, że jest ona idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub wielodzietnej, ponieważ każdy z domowników znajdzie tutaj wygodną przestrzeń do efektywnej nauki, pracy, odpoczynku oraz spędzania czasu z pozostałymi mieszkańcami.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na piętrze domu LK&1258:

Informacje ogólne na temat projektu domu LK&1258:

Technologie wykorzystane w procesie budowy domu na podstawie projektu LK&1258:

Wybuduj dom LK&1258 razem z New-House

Jeśli należysz do osób, które poważnie rozważają budowę domu według powyższego (lub każdego innego) projektu jednak tym, co Cię powstrzymuje, jest brak czasu mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zlecając kompleksową budowę domu firmie New-House nie musisz się martwić, że realizacja tego przedsięwzięcia pochłonie Cię bez reszty na długie miesiące. Dlaczego? Ponieważ naszym zadaniem jest przejęcie na siebie maksymalnej ilości spraw związanych z budową, abyś Ty w tym czasie prowadził normalne życie, nie rezygnując z obowiązków i przyjemności.

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się nieprzerwanie od 1991 roku. W tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów budowlanych na terenie całego kraju. Wypracowaliśmy również autorski schemat działania co w połączeniu z zespołem profesjonalistów reprezentujących różnorodne branże bliżej i dalej związane z budownictwem daje możliwość zajęcia się wszystkim, co niezbędne w trakcie budowy domu – od spraw czysto urzędowych, administracyjnych i prawnych poprzez prace fizyczne na zagadnieniach aranżacyjnych kończąc. Jednak nie musisz wierzyć nam na słowo – naszą kompleksową działalność najlepiej podsumowują referencje od ponad 200 zadowolonych klientów, które znajdziesz tutaj: https://new-house.com.pl/referencje.

W czym możemy Ci pomóc podczas budowy domu?

Jeśli tylko zechcesz, będziemy towarzyszyć Ci w drodze do własnego domu od samego początku. Wystarczy, że powiesz nam, gdzie chciałbyś zamieszkać, a nasi fachowcy znajdą dla Ciebie odpowiednią działkę budowlaną i sprawdzą ją drobiazgowo pod kątem technicznym, lokalizacyjnym oraz administracyjnym. Wszystko po to, abyś uniknął kosztownych w skutkach decyzji związanych np. z zakupem parceli nienadającej się do zabudowy lub terenu, który docelowo znajdzie się w pobliżu jakiejś uciążliwej działalności. Komplet informacji na temat terenu pod budowę pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję.

Pomożemy Ci także na etapie wyboru gotowego projektu domu, który będzie możliwy do zrealizowania na posiadanej działce. Nasi fachowcy są do dyspozycji także w sytuacji, gdy zdecydujesz się na stworzenie indywidualnego projektu domu uwzględniającego wszystkie Twoje wymagania oraz aktualne potrzeby. Służmy wsparciem także podczas kompletowania dokumentacji niezbędnej do podpisania umów z dostawcami mediów oraz tych potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zajmiemy się również fizycznym doprowadzeniem przyłączy na działkę.

Podczas prac na placu budowy będziemy nadzorować zarówno regularne dostawy materiałów budowlanych, jak i również działania kolejnych ekip fachowców, dzięki czemu w założonym na wstępie czasie dom zostanie doprowadzony do wybranego przez Ciebie stanu – surowego zamkniętego, deweloperskiego lub pod klucz. Możesz zlecić nam również kompleksową aranżację wnętrz oraz zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości zgodnie z Twoim życzeniem, stylem życia oraz preferowanymi metodami spędzania wolnego czasu. Na zakończenie przygotujemy także dokumentację niezbędną do formalnego odbioru budynku przez uprawnione do tego służby i będziemy nadzorować jego przebieg.

Jeśli zakres oferowanej przez nas pomocy zaspokaja Twoje oczekiwania, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która dla wygody inwestorów czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Możesz więc do nas zadzwonić wtedy, gdy znajdziesz na to dogodny czas. Nasi doradcy chętnie przekażą Ci więcej informacji na temat budowy domu z New-House oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Zapraszamy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000