Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Apollo

Powierzchnia użytkowa

290 m2

budowa domu Apollo - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Apollo
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: nowoczesny z plaskim dachem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Apollo

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Apollo” to rozłożysty dom piętrowy o powierzchni 290,1 m2. Dom jest przeznaczony do realizacji na szerokiej działce w zabudowie wolnostojącej. Bryła budynku ciekawie się prezentuje. Architekt uwzględnił w tym projekcie garaż jednostanowiskowy i dodatkowe stanowiskowo postojowe obok garażu, dzięki czemu projekt sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Konstrukcja budynku została przykryta dachem płaskim, dzięki czemu projekt zalicza się do kategorii domów nowoczesnych. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niewielkiej działce. Jednocześnie pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. Mamy również wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze. Sercem domu jest otwarta strefa dzienna, która łączy salon i jadalnię. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze jest bardzo przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą się rozprzestrzeniały do reszty pomieszczeń. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią uwzględnioną przy kuchni spiżarnię, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych i przetworów. Usytuowany w salonie kominek uprzyjemni chwile spędzane w gronie najbliższych i nada wnętrzu ciepła w chłodniejsze dni. Dodatkowe WC na tej kondygnacji sprawdzi się podczas wizyty gości a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Architekt uwzględnił na tym poziomie dwie sypialnie, w tym jedną z własną łazienką. Przestrzeń może zostać również wykorzystana jako gabinet lub pokój gościnny. Przy hallu znajdziemy niewielką garderobę w której można pozostawić okrycia wierzchnie. Strefa sypialniana na piętrze składa się z trzech sypialni i rodzinnej łazienki. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę. Na tej kondygnacji przewidziano dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Dzięki licznym przeszkleniom w strefie dziennej do wnętrza wpada dużo światła. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. Projekt „Apollo” spełni wymagania 5-7 osobowej rodziny szukającej domu w stylu nowoczesnym. Zalecana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Zx22
Wyświetl cenę
222m2
nowoczesny z plaskim dachem
HomeKONCEPT-76 D
Wyświetl cenę
234m2
nowoczesny z plaskim dachem
WYSZUKANY D64
Wyświetl cenę
251m2
nowoczesny z plaskim dachem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000