Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Sopran 4

Powierzchnia użytkowa

139 m2

budowa domu Sopran 4- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Sopran 4
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Sopran 4

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Sopran 4” to kolejny wariant popularnego wśród Inwestorów projektu o nazwie „Sopran”. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 139,67 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 116,50. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi. „Sopran 4” to projekt, którego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego. Będzie on zatem ciekawą propozycją dla rodzin ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Przeznaczony jest do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 19,45 m x 21,50 m. Autor projektu uwzględnił w nim garaż jednostanowiskowy o powierzchni 16,89 m2. Wnętrze domu zostało funkcjonalnie podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na poddaszu. Strefa dzienna obejmuje przestronny pokój dzienny o powierzchni 32,96 m2 połączony z otwartą kuchnią. W kuchni jest miejsce na stół jadalniany, przy którym będzie można spożywać posiłki w gronie najbliższych. Ciekawym elementem pokoju dziennego jest uwzględniony w nim kominek, który w chłodniejsze dni może pełnić funkcję ogrzewania. Idealnym miejsce do organizowania spotkań w słoneczne dni będzie umiejscowiony za domem taras na który można wyjść bezpośrednio z pokoju dziennego. Na tej kondygnacji poza strefą dzienną znajduje się również niewielka łazienka z prysznicem oraz kotłownia z przejściem do garażu. Na poddaszu znajdują się sypialnie i rodzinna łazienka. Gotowy projekt domu „Sopran 4” przeznaczony jest do zrealizowania w technologii murowanej. 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000