Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA111 S (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

91 m2

budowa domu KA111 S (odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA111 S (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA111 S (odbicie lustrzane)

KA111 S (odbicie lustrzane) to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym, zachowany w koncepcji nowoczesnej stodoły. Wejście do domu jest oddzielone od części mieszkalnej wiatrołapem, z którego można przejść na wprost do holu oraz na prawo do pomieszczenia gospodarczego. Z wiatrołapu przechodzimy do holu, w którym znajduje się garderoba, łazienka oraz schody prowadzące na górę. Główny obszar parteru zajmuje duży salon, łączony z kuchnią oraz jadalnią. Z tego wnętrza można przejść na taras położony z boku budynku. Na poddasze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA111S w odbiciu lustrzanym wynosi 91m2. Dom nie jest wyposażony w garaż, ale w projekcie przewidziano zadaszoną wiatę z miejscem na jedno auto. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu KA111 S w technologii murowanej. Kompleksową realizacją projektu oferuje inwestorom wykwalifikowana firma budowlana New House, która zajmie się adaptacją projektu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb inwestora.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Milagro LMS06
Wyświetl cenę
106m2
z poddaszem
Bonifacio LMP306
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Stamford LMP359
Wyświetl cenę
72m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000