Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA110 (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

119 m2

budowa domu KA110 (odbicie lustrzane)- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA110 (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA110 (odbicie lustrzane)

KA110 (odbicie lustrzane) to jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, wyposażony w jednostanowiskowy garaż. Budynek usytuowano na planie prostokąta, a wieńczy go dwuspadowy dach. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyodrębnionymi strefami: wypoczynkową, jadalną oraz kuchenną. Z salonu można przejść na taras położony z tyłu domu. Na parterze uwzględniono miejsce również na gabinet, łazienkę oraz wiatrołap. Pomieszczenie gospodarcze sąsiaduje z garażem położonym po zachodniej stronie budynku. Na poddaszu znajdziemy trzy sypialnie z dużymi oknami balkonowymi, łazienkę oraz pralnię. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA110 w odbiciu lustrzanym wynosi 135m2. Projekt ten sprosta oczekiwaniom 4-5 osobowej rodziny potrzebującej funkcjonalnego rozkładu wnętrz. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w technologii murowanej. Firma budowlana New House zajmie się adaptacją projektu do specyfiki działki, a także naniesie zmiany pod kątem indywidualnych oczekiwań inwestora.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Sydney II LMP344a
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Milagro LMS06
Wyświetl cenę
106m2
z poddaszem
Błażej G2 (bliźniak)
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000