Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA106 S (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

113 m2

budowa domu KA106 S (odbicie lustrzane)- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA106 S (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA106 S (odbicie lustrzane)

KA106 S (odbicie lustrzane) to jednorodzinny dom piętrowy wyposażony w jednostanowiskowy garaż. Budynek usytuowano na planie prostokąta, a wieńczy go stropodach. W południowej części domu znajduje się garaż, wiatrołap z pomieszczeniem gospodarczym, a także hol z łazienką i schodami prowadzącymi na piętro. Główny obszar na parterze zajmuje pokój dzienny łączony z kuchnią oraz jadalnią. Z tego wnętrza można wyjść na taras położony z tyłu domu. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz duża łazienka. Projekt KA106 S oddaje do dyspozycji domowników dom murowany o powierzchni 113m2. Budynek odznacza się minimalistyczną stylistyką, w której biała elewacja łączy się z elementami drewna oraz dekoracyjnego betonu. Firma budowlana New House zajmie się adaptacją projektu oraz wprowadzi zmiany pod kątem indywidualnych potrzeb inwestora. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu na poszczególnych etapach inwestycji. Nasza firma oferuje inwestorom kompleksową realizację projektu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

KA86 S
Wyświetl cenę
118m2
piętrowy
HomeKONCEPT-52 D
Wyświetl cenę
94m2
piętrowy
HomeKONCEPT-52 S
Wyświetl cenę
94m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000