Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA96 SZ (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

95 m2

budowa domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA96 SZ (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: nowoczesny z plaskim dachem
Garaż: bez garazu

Opis domu KA96 SZ (odbicie lustrzane)

Projekt domu KA96 SZ w odbiciu lustrzanym – szczegóły realizacji

Czy nieduży dom jednorodzinny może być jednocześnie funkcjonalny i efektowny? Pracownia projektowa Projektyka udowadnia, że tak! Projekt domu KA96 SZ w odbiciu lustrzanym to świetnie zrealizowany projekt nowoczesnego domu piętrowego, którego powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 metrów kwadratowych! Innowacyjność i nowoczesny styl można zauważyć zarówno w warstwie wizualnej, jak i technologii realizacji czy też aranżacji wnętrza domu. Projekt KA96 SZ (odbicie lustrzane) został przygotowany w taki sposób, by spełnić oczekiwania nawet bardziej wymagających inwestorów. Warto zapoznać się ze szczegółami jego realizacji!

Jako firma New-House, która od 1991 roku buduje domy jednorodzinne na terenie całej Polski, współpracujemy z wieloma pracowniami architektonicznymi. Dzięki temu w naszej ofercie (https://new-house.com.pl/projekty-domow) można znaleźć tysiące świetnie zrealizowanych, różnorodnych projektów domów jednorodzinnych. Dbamy o to, by były to jednocześnie realizacje solidne, jakościowe i zróżnicowane pod kątem stylistycznym i technologicznym. Dzięki temu każdy inwestor ma szansę znaleźć projekt domu najbliższy jego oczekiwaniom i zyskuje przy tym gwarancję świetnie zrealizowanej budowy. Projekt KA96 SZ (odbicie lustrzane) to projekt domu przygotowany z myślą o inwestorach poszukujących nowoczesnego domu na małą działkę budowlaną.

Szczegóły budowy domu według projektu KA96 SZ (odbicie lustrzane)

Projekt domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) to alternatywna propozycja oryginalnego projektu KA96 SZ, który mogą Państwo znaleźć pod adresem: https://new-house.com.pl/projekt/20605. Jest to nowoczesna, efektowna realizacja o surowej bryle, która została zachowana w stylu minimalistycznym. Nowoczesne akcenty nawiązują do zachodniego stylu budowy domów, co bez wątpienia docenią miłośnicy designu.

Dom KA96 SZ jest realizacją wykonywaną na bazie prostokąta, jednak sama bryła jest bardzo nieregularna, dzięki czemu zyskuje na efektowności. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu płaskiego dachu i różnych materiałów elewacyjnych, został wzmocniony nowoczesny efekt realizacji. Bryła budynku jest pokryta tynkiem w kolorach bieli i jasnego brązu, a także elementami drewnianej okładziny. Projekt domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) obejmuje realizację dwóch, przestronnych balkonów po przeciwległych stronach domu. Balkony są wykończone modnymi, szklanymi balustradami, dzięki czemu realizacja zyskuje na modernistycznym charakterze domu. Dodatkowym atutem jest także efektowny taras. Warto również zauważyć, że budynek jest w całości podpiwniczony.

Projekt domu KA96 SZ w odbiciu lustrzanym mieści się w granicach domu do 70 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy, co pozwala na dużą oszczędność powierzchni na działce. Dom KA96 SZ (odbicie lustrzane) obejmuje dokładnie 66,68 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy oraz 94,56 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Dom jest wysoki na 7,12 metrów, szeroki na 8,5 metrów i długi na 7,8 metrów. Aby móc zrealizować projekt domu KA96 SZ w odbiciu lustrzanym należy posiadać działkę budowlaną o wymiarach liczących minimum 15,50 metrów szerokości oraz 16,74 metrów długości. Realizacja projektu nie obejmuje budowy  garażu. W związku z tym, jeżeli planują Państwo jego realizację, należy to uwzględnić w planach podczas wyboru działki budowlanej.

Dom KA96 SZ to realizacja domu wolnostojącego, który jest wykonywany w technologii drewnianej. Posadowienie domu w projekcie KA96 SZ (odbicie lustrzane) to płyta fundamentowa. Z kolei zewnętrzne ściany budynku mają formę drewnianego szkieletu. Strop w projekcie KA96 SZ również jest drewniany (dolny pas wiązara kratowego MiTek). Dach domu ma tylko 3 stopnie nachylenia, przez co potocznie jest nazywany dachem płaskim. Cała powierzchnia dachu obejmuje dokładnie 56,79 metrów kwadratowych.

Projekt domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) – szczegóły techniczne:

Powierzchnia użytkowa - 94,56 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 66,68 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita - 123,47 metrów kwadratowych

Powierzchnia dachu - 56,79 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu – 3 stopni

Wysokość budynku - 7,12 metrów

Szerokość elewacji - 8,50 metrów

Długość elewacji - 7,80 metrów

Minimalna szerokość działki - 15,50 metrów

Minimalna długość działki - 16,74 metrów

 

Plan wnętrza w projekcie domu KA96 SZ (odbicie lustrzane)

Dom KA96 SZ (odbicie lustrzane) to świetny przykład tego, jak można efektownie wykorzystać każdy metr kwadratowy przestrzeni użytkowej. Wnętrze tego domu jest niezwykle wygodne i funkcjonalne, dzięki czemu domownicy mogą się tutaj czuć bardzo swobodnie. Taki efekt osiągnięto przede wszystkim dzięki podzieleniu stref użytkowych na osobne kondygnacje domu. Strefę dzienno-gospodarczą umieszczono na parterze, natomiast strefę nocną na piętrze domu.

Do wnętrza domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) prowadzi efektowny, lecz nieduży podcień. W projekcie, jako pierwsze pomieszczenie, służy wiatrołap, z którego można również przejść do niedużej, gościnnej łazienki. Przechodząc dalej mija się również pomieszczenie gospodarcze, które zostało umieszczone tuż przy schodach prowadzących na piętro budynku. Cała pozostała przestrzeń parterowa w projekcie KA96 SZ (odbicie lustrzane) to strefa dzienna. Umieszczono tutaj przestronny pokój dzienny (aż 36,04 metrów kwadratowych), który służy za połączenie salonu oraz jadalni. Z pokoju dziennego można wyjść na przydomowy taras, a dzięki dużym przeszkleniom wnętrze jest słonecznie rozświetlone. Bez wątpienia pokój dzienny jest jednym z bardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w całym domu. Aby zwiększyć funkcjonalność realizacji tuż obok została zaplanowana również otwarta kuchnia.

Projekt domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) – pomieszczenia mieszczące się na parterze:

  1. Wiatrołap - 4,58 metrów kwadratowych
  2. Kuchnia - 5,72 metrów kwadratowych
  3. Łazienka - 3,86 metrów kwadratowych
  4. Pokój dzienny (salon i jadalnia) - 36,04 metrów kwadratowych
  5. Pomieszczenie gospodarcze - 2,71 metrów kwadratowych

 

Piętro domu w projekcie KA96 SZ (odbicie lustrzane) to strefa nocna. Zaplanowano tutaj trzy niezależne pokoje, każdy z nich może bez wątpienia pełnić funkcję sypialni, dzięki czemu dom KA96 SZ spełni potrzeby nawet czteroosobowej rodziny. Na piętrze zaplanowana została również realizacja rodzinnej łazienki. Po przeciwległych rogach domu zaplanowano dwa duże balkony, gdzie można spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu.

 

Projekt domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) – pomieszczenia mieszczące się na piętrze:

  1. Hall - 8,35 metrów kwadratowych
  2. Pokój - 11,85 metrów kwadratowych
  3. Pokój - 10,25 metrów kwadratowych
  4. Pokój - 9,57 metrów kwadratowych
  5. Łazienka - 4,34 metrów kwadratowych

 

Realizacja projektu KA96 SZ w odbiciu lustrzanym – współpraca z New-House

Projekt domu KA96 SZ (odbicie lustrzane) spełnia Państwa wymagania i oczekiwania? Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą New-House! Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych od 1991 roku, wykonaliśmy już ponad tysiąc pięćset realizacji na terenie całej Polski. Decydując się na budowę domu pod klucz z naszą firmą mogą mieć Państwo pewność sprawnej i solidnej realizacji. Zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji jakości na całą budowę! Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Belfast VI DCP268e
Wyświetl cenę
104m2
nowoczesny z plaskim dachem
Edynburg II DCP291a
Wyświetl cenę
106m2
nowoczesny z plaskim dachem
KA28S
Wyświetl cenę
109m2
nowoczesny z plaskim dachem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000