Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA34 (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

109 m2

budowa domu KA34 (odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA34 (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu KA34 (odbicie lustrzane)

KA34 (odbicie lustrzane) to przestronny dom parterowy pokryty czterospadowym dachem. Projekt łączy stylistykę klasyczną z nowoczesnymi rozwiązaniami, typowymi dla energooszczędnych domów. Wejście jest oddzielone od części mieszkalnej wiatrołapem i znajduje się po zachodniej stronie. Obok znajduje się również dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Z wiatrołapu przechodzimy do korytarza. Południowy obszar domu zajmuje przestronny salon z aneksem kuchennym. W północno-wschodniej części znajdują się trzy sypialnie, łazienka, toaleta i pralnia. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA34 w odbiciu lustrzanym wynosi 109m2. Projekt ten sprosta oczekiwaniom 4-5 osobowej rodziny. Budynek jest wznoszony w technologii murowanej. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz. Firma New House zajmie się przystosowaniem projektu do specyfiki działki, a także wprowadzi zmiany zgodnie z indywidualnym oczekiwaniem inwestora.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Wisienka
Wyświetl cenę
73m2
parterowy
E-141
Wyświetl cenę
108m2
parterowy
KA46 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
120m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000