Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA25 (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

101 m2

budowa domu KA25 (odbicie lustrzane)- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA25 (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: nowoczesna stodoła
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA25 (odbicie lustrzane)

KA25 (odbicie lustrzane) to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym pokrytym dwuspadowym dachem. Projekt był inspirowany nowoczesnymi stodołami, które cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoją energooszczędność. Obszar w zachodnim skrzydle domu zajmuje duży salon z aneksem kuchennym, hol ze schodami prowadzącymi na górę, toaleta, a także wiatrołap z szafą wnękową. Z wiatrołapu przechodzimy do garażu i pomieszczenia gospodarczego, położnych we wschodnim skrzydle budynku. Na poddaszu usytuowano trzy sypialnie z garderobami oraz łazienkę. Wnętrza na poddaszu doświetlają ona dachowe. Z tyłu domu znajduje się taras, który umili domownikom wolny czas w cieplejszych okresach roku. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA25 w odbiciu lustrzanym wynosi 101m2. Dom jest wznoszony w sprawdzonej technologii murowanej. Adaptacją projektu do specyfiki działki zajmie się firma budowlana New House. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu KA25 w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Liv 6 G1
Wyświetl cenę
115m2
nowoczesna stodoła
KA43
Wyświetl cenę
94m2
nowoczesna stodoła
KA43 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
94m2
nowoczesna stodoła

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000