Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA24 (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

123 m2

budowa domu KA24 (odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA24 (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA24 (odbicie lustrzane)

KA24 (odbicie lustrzane) to przestronny dom z poddaszem użytkowym, który łączy w sobie atuty minimalistycznego stylu skandynawskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wejście do domu prowadzi przez przedsionek z szafą wnękową oraz schodami prowadzącymi na górę. Obszar wschodni domu stanowi pokój dzienny z kuchnią oraz jadalnią. Z salonu można wyjść na taras ulokowany z tyłu domu. Na dole znajduje się także gabinet, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze prowadzące do garażu. Na poddaszu, do dyspozycji domowników pozostają trzy sypialnie oraz duża łazienka. Nad garażem ulokowano przestronny balkon. Poddasze jest pokryte dwuspadowym dachem. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA24 w odbiciu lustrzanym wynosi 123m2. Projekt dobrze sprosta oczekiwaniom 3-4 osobowej rodziny. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej. Nasza firma zajmie się adaptacją projektu do specyfiki działki, a także wprowadzi zmiany zgodnie z indywidualnym życzeniem inwestora.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Sydney II LMP344a
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Filadelfia LMBL21
Wyświetl cenę
116m2
z poddaszem
Milagro LMS06
Wyświetl cenę
106m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000