Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA14 SZ (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

114 m2

budowa domu KA14 SZ (odbicie lustrzane)- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA14 SZ (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA14 SZ (odbicie lustrzane)

KA14 SZ (odbicie lustrzane) to nowoczesny dom parterowy wyposażony w jednostanowiskowy garaż. Budynek osadzono na planie prostokąta, z podziałem na trzy strefy. Wejście znajduje się po zachodniej stronie i prowadzi przez wiatrołap do pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Z salonu można przejść na taras położony w północno-zachodniej części. W centralnym obszarze domu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz odrębna toaleta. W prawym skrzydle znajduje się jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Dom jest pokryty czterospadowym dachem. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA14 SZ w odbiciu lustrzanym wynosi 114m2. Firma budowlana New House zajmie się adaptacją projektu, dostosowując go do Państwa indywidualnych potrzeb. Po zalogowaniu na stronie można sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz. Kompleksowa budowa domu to wygodne rozwiązanie, które pozwoli szybciej zrealizować cały projekt, aż do szczęśliwego odbioru końcowego.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Wisienka
Wyświetl cenę
73m2
parterowy
E-141
Wyświetl cenę
108m2
parterowy
KA46 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
120m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000