Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA14 2G (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

125 m2

budowa domu KA14 2G (odbicie lustrzane)- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA14 2G (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu KA14 2G (odbicie lustrzane)

KA14 2G (odbicie lustrzane) to dom parterowy wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Budynek jest pokryty czterospadowym dachem. Projekt usytuowano na planie prostokąta, z podziałem na trzy główne części. W zachodnim skrzydle znajduje się pokój dzienny łączony z kuchnią oraz jadalnią. W części centralnej znajdziemy trzy sypialnie, łazienkę, oraz toaletę. We wschodniej części zaplanowano garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Z tyłu domu, od strony północno-zachodniej znajduje się przestronny taras, który umili domownikom okres wiosenno-letni. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA12 2G w odbiciu lustrzanym wynosi 125m2. Prostota projektu wpływa na niższe koszty budowy domu. Jest on wznoszony w technologii murowanej. New House to wykwalifikowana firma budowlana, która zajmie się adaptacją projektu do specyfiki działki. Wygodnym rozwiązaniem jest kompleksowa budowa domu, w której nasza firma zajmie się formalnościami oraz wszystkimi pracami prowadzącymi do odbioru końcowego. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

SWOBODNY D76
Wyświetl cenę
134m2
parterowy
Wisienka
Wyświetl cenę
73m2
parterowy
Eden LMP337
Wyświetl cenę
93m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000