Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA131 SZ (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

52 m2

budowa domu KA131 SZ (odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA131 SZ (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu KA131 SZ (odbicie lustrzane)

KA131 SZ (odbicie lustrzane) to niewielki dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 53m2. Projekt jest adresowany do rodzin 2-3 osobowych, które marzą o niedrogim domu. Budynek usytuowano na planie prostokąta, a pokrywa go dwuspadowy dach. Z wiatrołapu przechodzimy na prawo do pomieszczenia gospodarczego oraz na wprost do holu. W zachodniej części budynku usytuowano dwie sypialnie oraz łazienkę. We wschodnim skrzydle położony jest przestronny pokój dzienny łączony z kuchnią oraz jadalnią. Z tyłu domu znajduje się taras z drewnianą pergolą. Dom KA131 SZ w odbiciu lustrzanym posiada białą elewacją ozdobioną jasnymi panelami drewnianymi. Z drewna tym samym odcieniu wykonana jest pergola na tarasie. Budynek pokrywa prosty, dwuspadowy dach w kolorze szarym. Nieużytkowy strych można zaadaptować, w celu uzyskania dodatkowej powierzchni. Firma budowlana New House zajmie się adaptacją projektu oraz wprowadzi zmiany dostosowane do potrzeb inwestora. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu KA131 SZ.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000