Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA104 S

Powierzchnia użytkowa

108 m2

budowa domu KA104 S - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA104 S
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: nowoczesny z plaskim dachem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA104 S

KA104 S to nowoczesny dom piętrowy adresowany do rodzin 4-6 osobowych. Budynek usytuowano na planie prostokąta, wieńcząc go stropodachem. W południowej części budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż oraz wiatrołap, z którego można przejść do holu. W centralnej części parteru położono łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz schody prowadzące na piętro. Dalej znajduje się duży pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz jadalnią. Na piętrze przygotowano do dyspozycji domowników cztery sypialnie z oknami balkonowymi oraz dużą łazienkę. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA104 S wynosi 108m2. Ze względu na cztery sypialnie, projekt ten sprosta oczekiwaniom większych rodzin. Plusem jest nowoczesna stylistyka oraz prosta bryła, która wspiera walor energooszczędności. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz. Firma New House zajmie się adaptacją projektu oraz wprowadzi zmiany pod kątem indywidualnych oczekiwań inwestora.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Belfast VI DCP268e
Wyświetl cenę
104m2
nowoczesny z plaskim dachem
Edynburg II DCP291a
Wyświetl cenę
106m2
nowoczesny z plaskim dachem
KA28S
Wyświetl cenę
109m2
nowoczesny z plaskim dachem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000