Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA88

Powierzchnia użytkowa

100 m2

budowa domu KA88 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA88
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA88

KA88 to przytulny dom parterowy przykryty dwuspadowym dachem wyposażonym w lukarnę nad wejściem. Biała elewacja stanowi harmonijne połączenie z szarą cegłą, drewnianymi elementami elewacji oraz szarym dachem. Wiatrołap znajduje się we wschodnim skrzydle domu. Z tego wnętrza przechodzimy do holu i korytarza. Wschodnie skrzydło domu zajmuje przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, z którego można przejść na taras położony z tyłu domu. Zachodnie skrzydło domu zajmują trzy sypialnie, łazienka, toaleta oraz pralnia, z której można przejść do garażu. Łączna powierzchnia domu KA88 wynosi 100m2. Projekt sprosta oczekiwaniom 4-5 osobowej rodziny. Firma budowlana New House oferuje swoim klientom kompleksową realizację projektu KA88 w sprawdzonej technologii murowanej. Budowa domu pod klucz obejmuje załatwienie formalności oraz uzyskanie pozwolenia na budowę. Po zalogowaniu na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu KA88 w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

KA46 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
120m2
parterowy
KA53 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
104m2
parterowy
KA59 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
115m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000