Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA85 S

Powierzchnia użytkowa

108 m2

budowa domu KA85 S - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA85 S
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA85 S

KA85 S to nowoczesny dom piętrowy adresowany do 4-6 osobowej rodziny. W południowej części budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż oraz wiatrołap oddzielający wejście od części mieszkalnej. W holu znajduje się łazienka oraz schody prowadzące na piętro. W północnej części domu znajduje się duży salon z aneksem kuchennym, z którego można przejść na taras położony z tyłu domu. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz łazienka. Łączna powierzchnia użytkowa domu KA85 S wynosi 108m2. Projekt jest dostępny także w zabudowie bliźniaczej. To ciekawy projekt cechujący się modną, skandynawską stylistyką. Świetnie sprawdzi się zarówno na osiedlu domów jednorodzinnych, jak również na przedmieściach. Budynek jest wznoszony w technologii murowanej, a pokrywa go dwuspadowy dach o lekkim nachyleniu. Firma budowlana New House zajmie się adaptacją projektu oraz wprowadzi zmiany zgodnie z indywidualnym życzeniem inwestora. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

KA86 S
Wyświetl cenę
118m2
piętrowy
Glasgow II LMBL43
Wyświetl cenę
89m2
piętrowy
HomeKONCEPT-52 D
Wyświetl cenę
94m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000