Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA83 T

Powierzchnia użytkowa

122 m2

budowa domu KA83 T - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA83 T
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu KA83 T

KA83 T to dom z parterowy pokryty dwuspadowym dachem. Projekt odznacza się prostym kształtem i klasyczną stylistyką. Wejście do domu prowadzi przez wiatrołap pełniący jednocześnie funkcję pomieszczenia gospodarczego. Obok znajduje się jednostanowiskowy garaż. W centralnej części domu usytuowano część sypialną z czterema pokojami, odrębną garderobą, a także dużą łazienką i toaletą. W północnej części domu znajduje się przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym. Z tego wnętrza można przejść na taras położony z tyłu domu. Powierzchnia użytkowa domu KA83 T wynosi 122m2. Budynek jest wznoszony w technologii murowanej, a wyróżnia go klasyczna, skandynawska stylistyka: biała elewacja, jasnoszary dach, garaż i taras udekorowane drewnem, a także elementy dekoracyjnego betonu. Firma budowlana New House może zaadaptować projekt, dostosowując go do indywidualnych potrzeb inwestora. Po zalogowaniu na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu na poszczególnych etapach inwestycji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

SWOBODNY D76
Wyświetl cenę
134m2
parterowy
Wisienka
Wyświetl cenę
73m2
parterowy
Eden LMP337
Wyświetl cenę
93m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000