Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

ELSA

Powierzchnia użytkowa

76 m2

budowa domu ELSA - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: ELSA
Nazwa Pracowni: Archetyp
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu ELSA

„Elsa” jest niedużym projektem domu parterowego. Powierzchnia użytkowa projektu wynosi 75,95 m2, a bryłę przykryto czterospadowym dachem. Wymagana działka w przypadku tego projektu powinna posiadać wymiary 17,60 x 19,60 m. Budynek zamknięty został na rzucie kwadratu. Elewacja z jasnego tynku została skomponowana z szalówką. Duże okna, w części dziennej sprawiają, że wnętrze domu będzie naturalnie rozjaśnione. Zaletą jest zadaszony taras, spełni on swoją rolę w pogodne dni oraz będzie przedłużeniem salonu. We wnętrzu domu architekt uwzględnił przestronną, wspólną część: salon z jadalnią i kuchnią. Kominek w salonie nada pomieszczeniu przytulności. W części intymnej zaproponowano dwie komfortowe sypialnie. Dopełnieniem będzie łazienka z wanną. Projekt „Elsa” oferuje również pomieszczenie techniczne, które sprawdzi się jako pralnia lub spiżarnia. Z wiatrołapu dotrzemy do dużej kotłowni. Projekt „Elsa” spełni wymagania rodziny, która chce wybudować dom murowany, zapewniając jego trwałość przez wiele lat. Projekt zaspokoi potrzeby kilkuosobowej rodziny. Firma New-House z przyjemnością wybuduje go pod klucz, spełniając marzenia przyszłych jego mieszkańców.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000